Nem sikerült az érem a Veszprémnek

Jobban kezdett a magyar csapat, de a PSG még a szünet előtt fordított és magabiztosan győzte le a bakonyiakat.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének bronzmérkőzésén két csalódott csapat, a PSG és a Telekom Veszprém léptek pályára.

A mérkőzést a Veszprém kezdte jobban öt perc után 3-0-ra vezetett a magyar csapat, ráadásul Mikkel Hansen büntetőjét védte Corrales.

Tíz perc után Mahé büntetőjével 6-3 volt az állás a magyar csapatnak.

Negyedóra után Lékai góljával már 7-4-re vezetett a Veszprém.

A 20. percben először vezetett a PSG. Hansen passza után Kounkoud talált be. (7-8)

Hansen harmadik gólja után időt is kért David Davis. (7-9)

Öt perccel a vége előtt továbbra is kettővel vezetett a PSG (10-12)

Az első félidő utolsó perceiben a franciák tovább növelte előnyét, a szünetben Telekom Veszprém-PSG 11-14

A második félidő elején nem tudott közelebb a Veszprém, Manaskov góljára, Kristopans tudott válaszolni. (12-15)

Tíz perc után továbbra is három gól volt a különbség. (16-19)

Negyedórával a vége előtt Maqueda szerzett gyors gólt, amivel két gólra jött fel a Veszprém. (20-22)

Tíz perccel a vége előtt megint fordult a tendencia. Nahi ejtésével már öt gól volt a különbség, időt kért David Davis. (21-26)

Öt perccel a vége előtt Hansen találatával újra öt volt a különbség a két csapat között. (23-28)

A találkozón érdemi fordulat már nem történt a Párizs együtteséé lett a bronzérem.

A végeredmény Telekom Veszprém-PSG  26-31

Borítókép: Facebook.com/ Telekom Veszprém Handball Team