Rangadóhoz méltó mérkőzés, két góllal vezet a Győr a félidőben

Nze Minko remekelt, a félidő végén Oftedal góljaival fordítottak a Rába-partiak.

A női kézilada Bajnokok Ligája kilencedik fordulójának egyik legjobban várt rangadóján a Győr a Buducnoszt Podgorica együttesét fogadta. Danyi Gábor csapatában összesen 10 játékos szerepelt csak.

A találkozót a montenegrói csapat kezdte jobban, Maslova, Lekic és Ramusovic góljaira Nze Minko és Lukács Viktória válaszolt. (2-3)

A Győr megfordította a találkozót, de a 10. percre Radicevic góljával megint a Podgorica volt előnyben. Ez volt a montenegróiak 7000. találata a Bajnokok Ligájában. (5-6)

A félidő felére Lekic újabb góljával már háromgólos előnyben volt a Buducnoszt, amire Lukács válaszolt. (8-10)

A 20. percben Radicevic büntetőjét védte a csereként beállt Laura Glauser, az ellentámadásból Nze Minko lőtt gólt. (12-13)

Két perccel később megint Nze Minko indult meg, aki ötödik találatát szerezte, így Dragan Adzic, a Buducnoszt edzője kikérte első idejét. (13-13)

Az időkérés után egy gyors gólváltás következett, Dzaferovic góljára Nze Minko válaszolt. (14-14)

A félidő vége előtt Lekic lőtt üres kapus gólt, így megint a Buducnosztnál volt az előny. (15-16)

Az utolsó percben Nze Minko hetedik góljával újra döntetlen volt az állás, amikor Danyi Gábor időt kért. (16-16)

Az időkérés után Stine Oftedal góljaival két góllal vezetett a Győr a szünetben. (18-16)

A szünetben Győri Audi Eto KC-Buducnoszt Podgorica 18-16

Borítókép: Facebook.com/ Győri Audi Eto KC