Kézi BL: meglepő vereséget szenvedett a Fradi

Eldőlt az is, hányadik helyen végeztek a csoportban.

A Ferencváros négy góllal kikapott a német Bietigheim vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában vasárnap Ludwigsburgban, így a 2. csoport harmadik helyén végzett.

Az FTC ellenfele az orosz Rosztov-Don lesz a negyeddöntőben, melynek első mérkőzéseit április 7-8-án, visszavágóit pedig egy héttel később vívják.

Eredmény:
Női BL, középdöntő, 6. (utolsó) forduló, 2. csoport:
SG BBM Bietigheim (német) - FTC-Rail Cargo Hungaria 27-23 (16-11)

A Ferencváros gólszerzői: Jovanovic 7, Szucsánszki 5, Schatzl, Pena, Faluvégi 2-2, Szikora, Mészáros, Van der Heijden, Lukács, Háfra 1-1

Az utolsó forduló előtt az FTC-nek már csak matematikai esélye volt a csoport második helyének megszerzésére, a Bietigheimnek viszont az sem. A magyar csapat 18 percen keresztül jól tartotta magát, utána viszont meglepően sokat hibázott támadásban, és mivel a védekezése sem volt hatékony, a hazaiak fokozatosan elhúztak. Elek Gábor vezetőedző időt kért, de ezután sem változott a játék képe (16-11). Egy ideig a második félidőben sem került közelebb ellenfeléhez a Ferencváros, hat gól volt a legnagyobb különbség (22-16). A hajrában sorozatban négy helyzetet is kihagytak a vendégek, így végül sima vereséget szenvedtek. A Bietigheim legeredményesebb játékosa a dán Mille Heick Hundahl és Fie Woller volt 5-5 góllal.

A csoport végeredménye: 1. Vardar Szkopje (macedón) 18 pont, 2. Metz HB (francia) 14, 3. FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 12, 4. Buducnost Podgorica (montenegrói) 8, 5. Thüringer HC (német) 4, 6. SG BBM Bietigheim 4

Nagy árat fizetett győzelméért a Tottenham - videó " NEMZETKÖZI FOCI › Angol foci

Az angol élvonal 30. fordulójában a Tottenham idegenben 4-1-re győzött a Bournemouth ellen. Pedig a mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, gyors vezetésüket azonban Dele Alli a 35. percben egalizálta, a második félidőben pedig beindult a Tottenham henger. A vendégek örömébe azért üröm is vegyült. A csapat legnagyobb ásza, Harry Kane ugyanis megsérült, le kellett cserélni.