Győzelmet érően hajrázott a Fradi, zsinórban hetedszer nyert az Újpest

A zöld-fehérek az utolsó nyolc percben háromszor voltak eredményesek, míg az UTE ötgólos záró harmaddal fordított.

Az FTC 6-4-re kerekedett a MAC HKB Újbuda fölé a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Az újbudai vendéggárda 2-0-ra, majd 3-2-re és 4-3-ra is vezetett már, az utolsó nyolc percben azonban háromszor voltak eredményesek a hazai játékosok - az FTC az 58. perc végén jutott először gólelőnyhöz -, így kétgólos győzelmet arattak.

Az UTE úgy győzött 5-2-re a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján, hogy 0-2 után minden találatát a záró harmadban szerezte.

A Gyergyó hosszabbítás után 5-4-re bizonyult jobbnak a vendég Csíkszeredánál.

A DEAC 6-3-ra legyőzte a vendég Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

A sereghajtó dunaújvárosiak két harmad után még 3-2-re vezettek, de a házigazdák a záró játékrészben hengereltek, és a 4-0-s részeredmény győzelmet ért számukra.

Eredmények (a hazai szövetség honlapja szerint):

DEAC-Dunaújvárosi Acélbikák 6-3 (0-1, 2-2, 4-0)

korábban:
Opten Vasas HC-UTE 2-5 (1-0, 1-0, 0-5)
Gyergyói Hoki Klub (romániai)-Sport Club Csíkszereda (romániai) 5-4 (3-1, 0-2, 1-1, 1-0) - hosszabbítás után
FTC-Telekom - MAC HKB Újbuda 6-4 (1-2, 2-1, 3-1)