A Fradi kitömte a Titánokat és kiegyenlített

A zöld-fehér csapat ezúttal hozta a kötelezőt.

A Gyergyói HK, valamint a címvédő Ferencváros is kiegyenlített a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében kedden.

Az erdélyi párharc első felvonását hétfőn kétgólos hátrányból fordítva nyerte meg a Brassó új trénere, a kanadai Dave MacQueen bemutatkozó találkozóján. A harmadik harmadnak ezúttal is 2-0-s Gyergyói vezetésnél vágtak neki a felek, a házigazdák pedig ismét egyenlítettek, ám fordítani nem tudtak, a hosszabbításban pedig a gyergyószentmiklósiak szerezték meg a győztes találatot.

A Ferencváros hétfőn nagy meglepetésre hosszabbítás után kikapott a Fehérvári Titánoktól, ezúttal azonban a papírformát érvényesítve könnyedén győzött.

Az FTC-Telekom - Fehérvári Titánok mérkőzést teljes egészében itt tekintheti meg:

Eredmények (a sorozat honlapjáról):

Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-3 (0-1, 0-1, 2-0, 0-1) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1

FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 8-1 (3-1, 2-0, 3-0)

Borítókép: Facebook/FTC Jégkorong