Félbeszakadt a román-magyar: egymást ütötték-verték a románok

A párharc első meccsét múlt csütörtökön Debrecenben 3-2-re a magyarok nyerték. A hazai szurkolók egy része összeverekedett a rohamrendőrökkel, többen átfutottak a … Bővebben: Félbeszakadt a román-magyar: egymást ütötték-verték a románok

Read More…