Félbeszakadt a román-magyar: egymást ütötték-verték a románok
A párharc első meccsét múlt csütörtökön Debrecenben 3-2-re a magyarok nyerték. A hazai szurkolók egy része összeverekedett a rohamrendőrökkel, többen átfutottak a … Bővebben: Félbeszakadt a román-magyar: egymást ütötték-verték a románok…
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba