Szerkesztő: Nagy Benjámin
2019. 03. 24. 08:14

Elképesztő nap jön!

FUTBALLPROGRAM
 
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ

E-CSOPORT
 
15.00: Wales–Szlovákia (Tv: Sport2)
18.00: 
MAGYARORSZÁG–Horvátország (Tv: M4 Sport)

C-CSOPORT
 
20.45: Észak-Írország–Fehéroroszország
20.45: Hollandia–Németország (Tv: Sport2)
 
I-CSOPORT
 
15.00: Kazahsztán–Oroszország
18.00: 
San Marino–Skócia
20.45: Ciprus–Belgium
 
G-CSOPORT
 
18.00: Izrael–Ausztria (Tv: Sport2)
20.45: Szlovénia–Macedónia
20.45: Lengyelország–Lettország
 
U17-ES LÁNY EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 1. CSOPORT, 2. FORDULÓ
 
13.00: Anglia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
 
ASZTALITENISZ
Női ETTU Kupa, elődöntő, visszavágó
 
11.00: Cartagena (spanyol)–SH-ITB Budaörsi 2i SC
 
 
CURLING
 
10.00: női világbajnokság, Silkeborg, a harmadik helyért (Tv: Eurosport2)
 
 
JÉGKORONG
 
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS 
 
16.00: Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
 
NHL
 
17.30: Washington Capitals–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)
hétfő, 0.00: Carolina Hurricanes–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
 
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
 
16.00: Wisla Plock (lengyel)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
18.00: Sporting (portugál)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
 
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
13.45: Balatonfüredi KSE–La Rioja (spanyol) (Veszprém) (Tv: Sport1)
 
C-CSOPORT
 
11.45: Liberbank Cuenca (spanyol)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport1)
 
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
15.15: MAGYARORSZÁG–Japán (Siófok) (Tv: M4 Sport)
 
 
MOTORSPORT
 
13.00: motokrossz, Nagy-Britannia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: motokroszz, Nagy-Britannia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz, Nagy-Britannia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: motokroszz, Nagy-Britannia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
 
MŰKORCSOLYA
 
7.00: világbajnokság, Szaitama, gála (Tv: Eurosport2)
 
 
RÖPLABDA
 
FÉRFI EXTRALIGA
 
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
 
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
 
18.00: Vasas Óbuda–UTE
19.00: Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE 
 
 
SÍFUTÁS
 
14.30: világkupaverseny, Québec (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍLÖVÉSZET
 
13.30: világkupaverseny, Oslo, női 12.5 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
16.15: világkupaverseny, Oslo, férfi 15 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍUGRÁS
 
9.45: világkupaverseny, Planica (Tv: Eurosport1)
 
 
SPORTLÖVÉSZET
 
8.55–15.50: légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapatversenyek, elődöntők, döntők (Tv: Digi Sport1)
16.25–18.20: légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapatversenyek, elődöntők, döntők (Tv: Digi Sport2)
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világkupaverseny, Acapulco, női skeet (Pongrátz Bianka)

 

TENISZ

17.00: ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1) 
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3) 
19.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
 
 
VÍVÁS
 
8.00: Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard csapat világkupaverseny, Zarándi Csaba-emlékverseny, Budapest (Ludovika Aréna)
14.00: bronzmérkőzés
15.00: döntő

Legfrissebb híreink


Élő eredmények