Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 09. 14. 07:11

Jégkorongot, kézilabdát, Forma 1-et és úszást is nézhetünk ma.

FUTBALLPROGRAM
 
FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
19.00: Nice–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20.45: Paris Saint-Germain–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30: Borussia Dortmund–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
21.00: Huesca–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv
 
FALMÁSZÁS
19.00: világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)
 
FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
10.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.30: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Corona Brasov (romániai) 
18.00: DEAC–Fehérvári Titánok 
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC 
18.00: UTE–Hokiklub Budapest 
18.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Ferencvárosi TC 
EBEL 
18.45: Fehérvár AV19–KHL Medvescak Zagreb (horvát)
SZLOVÁK EXTRALIGA
19.45: MAC Budapest–HC Nové Zámky (Tv: Digi Sport2)
 
K–1
vasárnap, 2.30: Glory-sorozat, Superfight Series, Chicago (Tv: Digi Sport2)
 
KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 19. szakasz, Lleida-Andorra, 154,4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ferencvárosi TC 
NŐI NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–Moyra-Budaörs
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
J-CSOPORT, 1. FORDULÓ
20.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
LOVASSPORT
22.00: Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)
 
ÖKÖLVÍVÁS
22.00: Magyar Ring profi gála (Tv: M4 Sport)
 
RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
14.00: egyéni összetett: a 13-24. helyért 
17.10: döntő
 
SPORTLÖVÉSZET
9.30: Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, férfi skeet, döntő
 
SZNÚKER
  8.00: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)
 
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
15.00: MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
Elődöntő
13.30: Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok
 
ÚSZÁS
17.00: Világkupa, 2. állomás, Doha (Tv: M4 Sport)
 
VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
NEGYEDDÖNTŐ
16.00: A2–B3 
17.30: A3–B2 
19.00: A1–B4 
20.30: A4–B1
 

 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények