Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 01. 20. 08:04

Nagy Ádámék is képernyőn.

FUTBALLPROGRAM

 
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00: FTC–Korona Kielce (lengyel) – Törökországban 
13.00: Diósgyőri VTK–CSM Politehnica Iasi (román) – Törökországban
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
14.30: Huddersfield Town–Manchester City (Tv: Spíler1)
17.00: Fulham–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
15.00: Rennes–Montpellier
17.00: Angers–Nantes
17.00: Caen–Marseille (Tv: Digi Sport2)
19.00: Bordeaux–Dijon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2) 
 
NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30: Nürnberg–Hertha BSC (Tv: Sport1)
18.00: Schalke–Wolfsburg (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30: Frosinone–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
15.00: SPAL–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
18.00: Cagliari–Empoli (Tv: Digi Sport3)
20.30: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
12.00: Real Betis–Girona
16.15: Villarreal–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Real Sociedad 
20.45: Barcelona–Leganés (Tv: Spíler2) 
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NYOLCADDÖNTŐ
12.00: Jordánia–Vietnám
15.00: Thaiföld–Kína
18.00: Irán–Omán
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 
 
ALPESI SÍ
10.00: világkupaverseny, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaversen, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORTDÖNTŐ
NFC
21.05:  New Orleans Saints (1.)–Los Angeles Rams (2.) (Tv: Sport2)
AFC
hétfő, 0.40:  Kansas City Chiefs (1.)–New England Patriots (2.) (Tv: Sport2)
 
ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00: férfi egyes elődöntő (Tv: M4 Sport)
15.00: női egyes döntő (Tv: M4 Sport) 
16.00: férfi egyes döntő (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest 
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC 
17.30: Fehérvári Titánok–UTE 
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák) 
EBEL
17.30: Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Fehérvár AV19 
TIPSPORT LIGA
16.00: HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék 
18.00: MAC Újbuda–HC Nové Zámky (szlovák) 
KHL
14.00: All Star-mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
22.00: Vancouver Canucks–Detroit Red Wings (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
18.00: MAGYARORSZÁG-Tunézia (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia-Egyiptom (Tv: M4 Sport)
 
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
13.00: a 23. helyért
13.00: a 15. helyért
15.30: a 21. helyért
15.30: a 13. helyért
18.00: a 19. helyért
20.30: a 17. helyért
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Serco-TF-BP
NŐI NB I
18.00: PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
NBA
hétfő, 0.00: Indiana Pacers–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME 
NŐI EXTRALIGA
19.00: Jászberény VT–UTE 
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsabai RSE
 
SÍLÖVÉSZET
15.00: világkupaverseny, Ruhpolding, női 12.5 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
15.30: világkupaverseny, Zakopane, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00: Mesterek Tornája, London, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London, döntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.00: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)
hétfő, 1.00–14.30: Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport1)
hétfő, 1.00–9.00: Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport2)
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
18.30: Szeged SZTE–BVSC-Zugló

Legfrissebb híreink


Élő eredmények