Vasárnapi sport: pályán a Real, bajnok lehet a PSG

Fontos meccs vár a Liverpoolra.


FUTBALLPROGRAM 
 
NB II
33. FORDULÓ 

17.00: Budafoki MTE–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Tiszakécske–Nyíregyháza
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba
17.00: Vác FC–ETO FC Győr
17.00: Dorog–Csákvár
17.00: Soroksár–BFC Siófok
17.00: Kazincbarcika–Monor
17.00: Mosonmagyaróvár–ZTE FC
17.00: Budaörs–Cegléd
18.00: Gyirmót FC Győr–Vasas (Tv: M4 Sport)
 
NB III
24. FORDULÓ 
 
KELETI CSOPORT
 
13.00: Putnok–Jászberény
16.30: Gyöngyösi AK–Cigánd
16.30: Füzesgyarmat–ESMTK
16.30: Eger SE–Diósgyőri VTK II
16.30: Debreceni EAC–Szolnoki MÁV FC
16.30: Tiszaújváros–Salgótarjáni BTC
16.30: Nyírbátor–Sajóbábony
16.30: Sényő–Tállya
 
KÖZÉP-CSOPORT
 
16.30: KTE–Iváncsa
16.30: Hódmezővásárhely–Szeged-GA
16.30: RKSK–PMFC
16.30: Taksony–Makó
16.30: Szekszárd–Szentlőrinc
16.30: Kozármisleny–Dunaújváros
16.30: Paks II–SZEOL SC
16.30: FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA
 
NYUGATI CSOPORT
 
11.00: Mol Vidi FC II–Pénzügyőr
16.30:
 Érd–FC Ajka
16.30: BKV Előre–III. ker. TVE
16.30: Sárvár–Pápai Perutz
16.30: Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
16.30: Csepel–Dunaharaszti
16.30: Andráshida–Ménfőcsanak
16.30: Komárom–Puskás Akadémia II
 
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
 
14.30: Everton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) 
17.00: 
Arsenal–Crystal Palace
17.00: 
Cardiff City–Liverpool (Tv: Spíler1)
 
 
FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
 
15.00: Nantes–Amiens
15.00: Toulouse–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Reims–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport1)
 
 
NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
 
15.30: Freiburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Hannover 96 (Tv: Sport1)
 
 
SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
 
12.00: Levante–Espanyol
14.00: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) 
18.30: Villarreal–Leganés (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Valencia (Tv: Spíler2)  
 
 
TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
 
18.00: Alanyaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)
 
 
ASZTALITENISZ
EGYÉNI VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (Hungexpo)
 
10.00: Vegyes páros selejtező, 1. forduló
10.00: 
Majoros Bence, Bálint Bernadett–Matkovics, Busatics (bosnyák)
11.30: Férfi és női egyes selejtező, 1. forduló
11.30: 
András Csaba–Abo Yaman (jordániai)
12.15: 
Juhász Patrik-Nguyen (vietnami)
13.00: 
Fehér Orsolya–Kamenan (elefántcsontparti)
13.00: 
Hartbrich Leonie–Khalid (skót)
15.30: Vegyes páros selejtező, 2. forduló
16.15: Férfi és női egyes selejtező, 2. forduló
16.15: 
András–Devos (belga)
17.00: 
Majoros–Ahmedov (türkmén)
17.00: 
Juhász–Allegro (belga)
17.00: 
Ecseki Nándor–Moumjoghlian (libanoni)
17.45: 
Szudi Ádám–Mahmuti (koszovói)
17.45: 
Lakatos Tamás–Hrisztonov (ciprusi)
18.30: 
Bálint Bernadett–Khadjieva (üzbég)
 
 
CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
 
8.00: MAGYARORSZÁG–Törökország
21.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG
 
 
JÉGKORONG
 
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
14.00: Nagy-Britannia–MAGYARORSZÁG
 
NHL
 
hétfő, 0.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
hétfő, 2.00: 
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
14.00: Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: Amstel Gold-kerékpárverseny (Tv: Eurosport1)
15.30: Francia Kupa, Tro Bro Leon (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
 
NŐI NB I
 
17.00: Moyra-Budaörs–Érd HC
 
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
15.00: Hannover (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
 
13.30: Erlangen–Magdeburg (Tv: Sport2)
16.30: Rhein-Neckar Löwen–Flensburg (Tv: Sport2)
 
 
KOSÁRLABDA
 
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
 
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Sopron Basket 
 
FÉRFI NB I
 
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
 
16.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
 
KÖZÉPHÁZ
 
16.30: Zalakerámia ZTE KK–DEAC
 
NBA, RÁJÁTSZÁS
 
21.30: Los Angeles Clippers–Golden State Warriors (Tv: Sport2)
 
 
MOTORSPORT
 
7.00: Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)
 
 
SZNÚKER
 
11.00 és 19.30: világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)
15.30: világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
TENISZ
 
14.30: ATP-torna, Monte-Carlo, döntő (Tv: Digi Sport2)
 
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
 
Franciaország–Románia 
Ausztrália–Fehéroroszország

Videók