Szerkesztő: Kuti György
2018. 10. 14. 01:11

Magyar bajnoki focimeccsek is lesznek.

FUTBALLPROGRAM
 
UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG, 1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT), VISSZAVÁGÓ
16.30: Illés Akadémia–Dinamo Minszk (fehérorosz) 
Az első mérkőzésen: 0–1
 
NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: Szolnok–Jászberény
14.30: DEAC–DVTK II
14.30: Eger–ESMTK
14.30: Füzesgyarmat–Cigánd
14.30: Gyöngyös–Tállya
14.30: Nyírbátor–SBTC
14.30: Tiszaújváros–Putnok
14.30: Sényő–Sajóbábony
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: Kozármisleny–Szeged-GA
14.30: Hódmezővásárhely–Iváncsa
14.30: KTE–SZEOL SC
14.30: Taksony–PMFC
14.30: RKSK–Szekszárd
14.30: Paks II–Bp. Honvéd-MFA 
14.30: FC Dabas–Makó
18.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Vidi FC II–Puskás Akadémia II
14.30: Andráshida–III. ker. TVE
14.30: Csepel–FC Ajka
14.30: Érd–Pénzügyőr
14.30: Komárom–Pápai Perutz
14.30: Sárvár–Nagykanizsa
14.30: Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő
14.30: BKV Előre–Dunaharaszti
 
NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.30: Szent Mihály–Haladás Viktória
 
NEMZETEK LIGÁJA
 
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45: Lengyelország–Olaszország (Tv: Sport2)
 
B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00: Oroszország–Törökország (Tv: Sport2)
 
C-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
15.00: Románia–Szerbia (Tv: Sport2)
20.45: Izrael–Albánia
20.45: Litvánia–Montenegró
 
D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00: Azerbajdzsán–Málta
18.00: Feröer–Koszovó 
VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Skócia–Portugália
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
THREE NATIONS CUP, DÖNTŐ
16.30: MAGYARORSZÁG–Csehország, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: Digi Sport1)
 
NFL
6. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers 
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers   
19.00: Cleveland Browns–Los Angeles Chargers               
19.00: Houston Texans–Buffalo Bills       
19.00: Miami Dolphins–Chicago Bears   
19.00: Minnesota Vikings–Arizona Cardinals      
19.00: New York Jets–Indianapolis Colts              
19.00: Oakland Raiders–Seattle Seahawks       
19.00: Washington Redskins–Carolina Panthers               
22.05: Denver Broncos–Los Angeles Rams (Tv: Sport1)          
22.25: Dallas Cowboys–Jacksonville Jaguars       
22.25: Tennessee Titans–Baltimore Ravens        
hétfő, 2.20: New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport1)
 
AUTÓSPORT
   8.30: World Endurance-bajnokság, Mont Fuji (Tv: Eurosport1)
13.25: DTM, Hockenheim, 2. futam (Tv: M4 Sport)
14.00: Rallycross-vb, Németország (Tv: Spíler1)
 
CSELGÁNCS
hétfő, 0.00: Grand Prix-verseny, Cancún, 3. nap (Tv: Sport2)
 
IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
12.00 (Tv: M4 Sport)
19.00 (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–UTE 
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák 
18.00: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai) 
18.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–DEAC 
EBEL
17.30: Moser Medical Graz 99ers (osztrák)–Fehérvár AV19 
SZLOVÁK LIGA
16.00: MHC Nové Zámky (szlovák)–MAC Újbuda 
18.00: DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák) 
NHL
19.05: New Jersey Devils–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.05: St. Louis Blues–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
12.00: Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.45: Podravka Koprivnica (horvát)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00: Mol-Pick Szeged–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
16.00: Olimpiakosz SFP (görög)–Sport36-Komló, Rentisz-Pireusz 
Az első mérkőzésen: 29–34
 
MOTORSPORT
13.45: Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 3. futam (Tv: Eurosport2)
19.30: Supersport-vb, Argentína (Tv: Eurosport1)
21.00: Superbike-vb, Argentína, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.00: SZESE Győr–MÁV Előre SC 
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–PTE-PEAC 
NŐI EXTRALIGA
16.00: Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza 
17.00: Vasas Óbuda–UTE
 
TENISZ
10.00: WTA-torna, Hongkong, döntő (Tv: Digi Sport2)
10.30: ATP-torna, Sanghaj, döntő (Tv: Digi Sport1)      
14.00: WTA-torna, Linz, döntő (Tv: Eurosport1)
 
 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények