Vasárnapi sport: Magyarország-Oroszország Eb-selejtező

Csúcsrangadó a Premier League-ben.


FUTBALLPROGRAM

NB II
32. FORDULÓ  
16.30: Vác FC–Csákvár
16.30: Ceglédi VSE–Mosonmagyaróvári TE
16.30: Monor–Gyirmót FC Győr
16.30: Budaörs–Budafoki MTE
17.00: ETO FC Győr–Balmazújváros
17.00: Békéscsaba–Tiszakécske
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Kazincbarcika
17.00: Vasas FC–Soroksár
17.00: BFC Siófok–Dorog
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC (Tv: M4 Sport)
 
NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Tállya–Nyírbátor
16.00: Jászberény–Debreceni EAC
16.00: Szolnoki MÁV FC–Eger SE
16.00: Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmat
16.00: ESMTK–Gyöngyösi AK
16.00: Cigánd–Sényő
16.00: Sajóbábony–Tiszaújváros
16.00: Salgótarjáni BTC–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Szentlőrinc–Kozármisleny
16.00: Szeged-GA–KTE
16.00: Makó–RKSK
16.00: PMFC–Szekszárd
16.00: Bp. Honvéd-MFA–Taksony
16.00: Iváncsa–Paks II
16.00: SZEOL SC–FC Dabas
18.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Sárvár
13.00: III. ker. TVE–Csepel
16.00: THSE-Szabadkikötő–Andráshida
16.00: Dunaharaszti–Érd
16.00: Pénzügyőr–Komárom
16.00: Pápai Perutz–Nagykanizsa
16.00: Ménfőcsanak–BKV Előre
16.00: FC Ajka–Mol Vidi FC II
 
NŐI NB I
17.  FORDULÓ
14.00: Haladás Viktória–Astra
15.00: Diósgyőri VTK–ETO FC Győr
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
15.05: Crystal Palace–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Liverpool FC–Chelsea (Tv: Digi Sport1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Toulouse
15.00: Rennes–Nice
17.00: Saint-Étienne–Bordeaux
21.00: Lille–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
13.30: Hoffenheim–Hertha BSC (Tv: Sport1)
15.30: Fortuna Düsseldorf–Bayern München (Tv: Sport1)
18.00: Eintracht Frankfurt–Augsburg (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
12.30: Torino–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Parma
18.00: Chievo–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.30: Frosinone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
 
SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
12.00: Real Valladolid–Getafe
14.00: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Levante (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
18.00: Fenerbahce–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
8.00: Párizsi maratoni (Tv: Eurosport1)
 
AUTÓSVERSENY
15.00: Blancpain Endurance-sorozat, Monza (Tv: Eurosport2)
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
15.00: kötöttfogású 60 kg, 67 kg, 72 kg, 82 kg, és 97 kg
17.00: döntő   
 
FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
8.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
NHL
Hétfő, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
11.00: Prizs–Roubaix (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, 7. CSOPORT
16.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Érd) (Tv: M4 Sport)
17.00: Szlovákia–Olaszország
NŐI EHF-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
14.00: Viborg HK (dán)–Siófok KC (Tv: Sport2)
 
KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
17.30: a harmadik helyért 
20.30: döntő (Tv: M4 Sport)
 
NBA
21.00: rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
11.00: Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
12.00: Supersport-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
14.00: Superbike-vb, Assen, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
 
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
15.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
16.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
16.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
18.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
19.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
21.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS 
18.30: Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika 
 
SZABADIDŐSPORT
9.00: 34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, Központi út, a Hajós uszoda bekötőútja közelében) (Tv: Sport1)
 
TENISZ
11.30: WTA-torna, Lugano, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, Marrákes, döntő (Tv: Sport2)
 
TORNA
13.30: Európa-bajnokság, Szczecin, szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó; nők: gerenda, talaj) 
 
ÚSZÁS
18.00: Stockholmi Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
VÍZILABDA
NŐI LEN-KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KIRISI

A harmadik helyért és döntő 

Videók