Szerkesztő: Kuti György
2018. 10. 21. 00:15

Egyesült Államokban a Forma-1.

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
13. FORDULÓ 
14.30: Tiszakécske–Békéscsaba
14.30: Mosonmagyaróvár–Ceglédi VSE
14.30: Kazincbarcika–ZTE FC
14.30: Soroksár–Vasas FC
14.30: Dorog–BFC Siófok
14.30: Budafoki MTE–Budaörs
15.30: Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
17.00: Balmazújváros–ETO FC Győr
17.00: Csákvár–Vác FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Monor
 
NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT 
10.30: Putnok–Nyírbátor
14.00: Cigánd–Eger
14.00: Salgótarjáni BTC–Sényő
14.00: Sajóbábony–Gyöngyös
14.00: Tállya–Füzesgyarmat
14.00: Jászberény–Tiszaújváros
14.00: ESMTK–DEAC
14.00: DVTK II–Szolnok
KÖZÉP-CSOPORT
14.00: Iváncsa–Kozármisleny
14.00: Szeged-GA–Dunaújváros
14.00: Szekszárd–Taksony
14.00: Pécsi MFC–FC Dabas
14.00: Szentlőrinc–RKSK
14.00: Makó–Paksi FC II
14.00: SZEOL SC–Hódmezővásárhely
14.00: Bp. Honvéd-MFA–Kecskeméti TE
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Érdi VSE
14.00: III. kerületi TVE–Ménfőcsanak
14.00: Nagykanizsa–Komárom
14.00: THSE-Szabadkikötő–Sárvár
14.00: Pápai Perutz–Mol Vidi FC II
14.00: Dunaharaszti–Andráshida
14.00: Pénzügyőr–Csepel
16.00: FC Ajka–BKV Előre
ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
17.00: Everton–Crystal Palace (Tv: Spíler1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
17.00: Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Nice–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30: Hertha BSC–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Mainz 05
 
OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30: Frosinone–Empoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Torino (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Atalanta 
15.00: Parma–Lazio
18.00: Fiorentina–Cagliari (Tv: Digi Sport1) 
20.30: Internazionale–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
12.00: Rayo Vallecano–Getafe
16.15: Eibar–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Espanyol (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
 
MLS
34. FORDULÓ
21.15: bajnoki mérkőzés (Tv: Eurosport2)
 
TÖRÖK BAJNOKSÁG
9. FORDULÓ
19.00: Göztepe–Besiktas (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
7. FORDULÓ
15.30: Los Angeles Chargers–Tennessee Titans        
19.00: Chicago Bears–New England Patriots (Tv: Sport2)           
19.00: Indianapolis Colts–Buffalo Bills        
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans            
19.00: Miami Dolphins–Detroit Lions          
19.00: New York Jets–Minnesota Vikings    
19.00: Philadelphia Eagles–Carolina Panthers          
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Cleveland Browns  
22.05: Baltimore Ravens–New Orleans Saints         
22.25: San Francisco 49ers–Los Angeles Rams        
22.25: Washington Redskins–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)        
hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Cincinnati Bengals (Tv: Sport2)
 
ATLÉTIKA
9.30: Amszterdami maratoni (Tv: Eurosport2)
 
ASZTALITENISZ
11.00: Férfi Világkupa, Párizs, elődöntő (Tv: Eurosport1)
15.00: Férfi Világkupa, Párizs, a harmadik helyért (Tv: Eurosport2)
16.00: Férfi Világkupa, Párizs, döntő (Tv: Eurosport2)
 
AUTÓSPORT
13.10: EuroFormula Open, Barcelona, 2. futam (Tv: Digi Sport3)
16.00: TCR Europe, Barcelona, 2. futam (Tv: Sport1)
 
BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA
10.30: selejtezők a negyeddöntőig: szabadfogás 57 (Farkas Rajmund), 65 (Asarin Roman), 79 (Nagy Mihály), 92 kg (Hatos Gábor) (Tv: M4 Sport)
17.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
10.30: szabadfogás 61, 74, 86, 125 kg vigaszág 
19.00: döntők
 
FORMULA–1
AMERIKAI NAGYDÍJ
20.10: futam (Tv: M4 Sport)
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok 
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–UTE 
18.30: DEAC–FTC-Telekom 
EBEL
17.30: Fehérvár AV19–Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA
17.00: HC Kosice (szlovák)–DVTK Jegesmedvék 
KONTINENTÁLIS KUPA. 2. KÖR 
B-CSOPORT (RITTEN) 3. FORDULÓ 
14.00: Crvena zvezda (szerb)–HDD Jesenice (szlovén) 
18.00: Ritten Sport (olasz)–MAC Újbuda 
NHL
hétfő, 1.05: New York Rangers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
17.00: St. Quentin, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00: Thüringer HC (német)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
17.00: Bietigheim (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.45: Telekom Veszprém–MOL-Pick Szeged (Tv: M4 Sport) 
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.00: NKE-Csata–VBW CEKK Cegléd
NBA
hétfő, 0.00: Cleveland Cavaliers–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ 
4.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
5.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
7.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
2. FORDULÓ
19.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Calcit Volley Kamnik (szlovén) 
FÉRFI NB I, A-CSOPORT 
16.00: MÁV Előre SC–MAFC-BME 
16.30: PTE-PEAC–SZESE Győr 
NŐI EXTRALIGA
16.00: Haladás Szombathely–Swietelsky-Békéscsabai RSE
 
SZNÚKER
13.45 és 19.45: Home of Nations, Brit Open, döntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ

11.00 és 13.00: WTA-világbajnokság, Szingapúr. 1. nap (Tv: Digi Sport2) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények