Vasárnapi sport: fontos meccs vár a Veszprémre a BL-ben

Csúcsrangadókat rendeznek Angliában.


FUTBALLPROGRAM
 
NB II
25. FORDULÓ 
14.00: Budafoki MTE–Csákvár
14.00: ETO FC Győr–BFC Siófok
14.00: Nyíregyháza–Monor
14.00: Cegléd–Tiszakécske
14.00: Balmazújváros–Budaörs
14.00: Vác FC–Mosonmagyaróvár
14.00: Soroksár–Gyirmót FC Győr 
14.00: Dorog–Kazincbarcika
17.00: Békéscsaba–Vasas
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
 
NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
15.00: DVTK–Haladás
 
FUTSAL
FÉRFI MAGYAR KUPA, SZIGETSZENTMIKLÓS
14.30: döntő (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
15.05: Arsenal–Southampton
15.05: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00: Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Marseille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Monaco–Lyon (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30: Hannover 96–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30: Sampdoria–Cagliari (Tv: Digi Sport1) 
15.00: Chievo–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bologna–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sassuolo–SPAL
18.00: Parma–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.30: Fiorentina–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
12.00: Leganés–Valencia
16.15: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Real Betis (Tv: Spíler2)
20.45: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)
ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ
17.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30: világkupaverseny, Crans Montana, női kombináció lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.30: világkupaverseny, Banszko, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2) 
 
BIRKÓZÁS
Kötöttfogású Magyar Nagydíj Polyák Imre emlékverseny, Győr
10.00: 60, 67, 77, 87, 130 kg selejtezők, elődöntők
16.00: helyosztók 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00 és 13.00: világbajnokság, Seefeld, HS 130 (Tv: Eurosport1)
 
GYORSKORCSOLYA
13.30: Sprint világbajnokság, Heerenveen
 
JÉGKORONG
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00: EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19 
TIPSPORT LIGA
17.00: Dukla Trencín (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.15: MAC Újbuda–Detva (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
18.30: Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler1)
hétfő, 3.00: Arizona Coyotes–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
15.00: Tour of Andalúzia, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.15: Tour of the Algarve, 5. szakasz (Tv: Eurosport2) 
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 13. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
19.00: Montpellier (francia)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
13.00: Grundfos-Tatabánya–Hannover-Burgdorf (német) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
15.00: THW-Kiel (német)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NBA
21.30: Toronto Raptors–Orlando Magic (Tv: Sport2)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár SE
 
SÍLÖVÉSZET
9.00: Európa-bajnokság, Raubichi (Tv: Eurosport1) 
 
SÍFUTÁS
11.30: világbajnokság, Seefeld, klasszikus csapat sprint (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
14.30: világbajnokság, Seefled, csapat HS 130 (Tv: Eurosport1)
 
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
9.00: világkupaverseny, Sunny Valley (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
20.00: Shoot Out, Watford, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
17.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
 

 

Videók