Vasárnapi sport: álomdöntő a Magyar Kupában

A Győrre és a Fradira is kemény meccs vár a BL-ben.


FUTBALLPROGRAM
 
NB II
31. FORDULÓ
16.30: Tiszakécske–ETO FC Győr
16.30: Balmazújváros–Csákvár
16.30: Vác FC–BFC Siófok
16.30: Dorog–Vasas
16.30: Monor–Soroksár
16.30: Kazincbarcika–Cegléd
16.30: Mosonmagyaróvár–Budaörs
17.00: Budafoki MTE–Nyíregyháza
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba
18.00: Gyirmót FC Győr–ZTE FC (Tv: M4 Sport) 
 
NB III
22. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
12.30: Putnok–Sajóbábony
16.00: Nyírbátor–Cigánd
16.00: Sényő–ESMTK
16.00: Gyöngyösi AK–Diósgyőri VTK II
16.00: Füzesgyarmat–Szolnoki MÁV FC
16.00: Eger SE–Debreceni EAC
16.00: Tiszaújváros–Tállya
16.00: Salgótarjáni BTC–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: FC Dabas–Iváncsa
16.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
16.00: Szekszárd–Makó
16.00: PMFC–Szentlőrinc
16.00: Paks II–Szeged-GA
16.00: Taksony–SZEOL SC
16.00: RKSK–Bp. Honvéd-MFA
16.00: KTE–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Vidi FC II–Dunaharaszti
16.00: Érd–III. ker. TVE
16.00: BKV Előre–Andráshida
16.00: Pápai Perutz–THSE-Szabadkikötő
16.00: Csepel–Ménfőcsanak
16.00: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
16.00: Sárvár–Pénzügyőr
16.00: Komárom–FC Ajka
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
15.05: Everton–Arsenal (Tv: Spíler1)
 
ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
17.00: Watford–Wolverhampton Wanderers
 
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
15.00: Reims–Lille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Toulouse–Nantes
17.00: Nice–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Hoffenheim (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
12.30: Fiorentina–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Empoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–SPAL
18.00: Internazionale–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Lazio–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.30: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
12.00: Deportivo Alavés–Leganés
14.00: Getafe–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.15: Real Valladolid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Huesca
20.45: Real Betis–Villarreal (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
27. FORDULÓ
15.00: Ankaragücü–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FOCI
HFL
12.00: Budapest Wolves–Miskolc Steelers (Tv: Digi Sport2)
 
AUTÓSPORT
12.00: WTCR, Marrákes, selejtező (Tv: Eurosport2)
17.30: WTCR, Marrákes, 2. futam (Tv: Eurosport1)
18.45: WTCR, Marrákes, 3. futam (Tv: Eurosport1)
 
CURLING
20.15: férfi világbajnokság, Lethbridge (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
17.00: Norvégia–MAGYARORSZÁG (m4sport.hu)     
 
KERÉKPÁR
10.15: Flandriai körverseny (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
16.50: Odense (dán)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ
13.30: a harmadik helyért (Tv: M4 Sport) 
16.00: döntő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 
FÉRFI NB I
18.00: Vecsési SE–Grundfos Tatabánya KC
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
RÁJÁTSZÁS, NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
17.00: ZTE NKK–PEAC-Pécs
17.00: CMB Cargo-Uni Győr–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA
21.30: Minnesota Timberwolves–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
11.00: superbike-vb, Alcaniz (Aragónia), 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
12.10: supersport-vb, Alcaniz (Aragónia), 2. futam (Tv: Spíler1) 
17.00: motokrossz-vb, Trentino (Tv: Eurosport2)
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: Vasas Óbuda–Újpesti TE
 
SÚLYEMELÉS
18.30: Európa-bajnokság, Grúzia (Tv: Eurosport2)
 
SZNÚKER
  7.00: Kínai Open, Peking, döntő (Tv: Eurosport1)
13.30: Kínai Open, Peking, döntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
19.00: WTA-torna, Charleston, döntő (Tv: Digi Sport3)
23.30: WTA-torna, Monterrey, döntő (Tv: Digi Sport1)
 
VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, ZÁGRÁB
15.00: a 7. helyért 
16.45: az 5. helyért
18.30: bronzmérkőzés

20.15: döntő 

Videók