Szombati sport: rengeteg kiváló meccs, Liuék a jégen

Darts, NFL, vízilabda és még sok-sok esemény lesz ma.


 FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Pallag: Debreceni VSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) 
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
 
13.30: West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton & Hove Albion–Liverpool FC (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Fulham
16.00: Cardiff City–Huddersfield Town
16.00: Crystal Palace–Watford
16.00: Leicester City–Southampton
18.30: Chelsea–Newcastle United (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
 
17.00: Amiens–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
20.00: Caen–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Montpellier
20.00: Guingamp–Saint-Étienne
20.00: Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
20.00: Nimes–Angers
A Digi Sport3 is közvetít 20 órától egy mérkőzést
 
SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
 
13.00: Leganés–Huesca
16.15: Valencia–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)
 
OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
 
15.00: Lazio–Novara (III.) (Tv: Sport2)
18.00: Sampdoria–Milan (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Juventus (Tv: Sport2)
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
 
D-CSOPORT
 
12.00: Vietnam–Irán
14.30: Jemen–Irak
 
E-CSOPORT
 
17.00: Libanon–Szaúd-Arábia
 
CIPRUS, FIRST DIVISION
16. FORDULÓ
 
18.00: APOEL–Anorthoszisz
APOEL: Balogh Norbert
 
 
FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
20. FORDULÓ
 
15.00: Grenoble–Le Havre AC
Le Havre: Bese Barnabás
 
 
HONGKONG, PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
 
7.30: Southern District–Kitchee
Kitchee: Vadócz Krisztián
 
 
IZRAEL, LIGAT HA'AL
18. FORDULÓ
 
19.30: Hapoel Beer-Seva–Maccabi Haifa
Hapoel Beer-Seva: Korhut Mihály
 
 
ALPESI SÍ
 
11.30: világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
 
AFC
 
22.35: Kansas City Chiefs (1.)–Indianapolis Colts (6.) (Tv: Sport2)
 
NFC
 
vasárnap, 2.00: Los Angeles Rams (2.)–Dallas Cowboys (4.) (Tv: Sport2)
 
 
AUTÓSPORT
 
16.00: FIA-bajnokság, Marrákes (Tv: Eurosport1)
 
 
DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
 
15.30: 8. nap (Tv: Sport1)
20.00: 8. nap (Tv: Sport1)
 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
 
10.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Val di Fiemme, sprint csapatverseny (Tv: Eurosport1)
 
 
JÉGKORONG
NHL
 
vasárnap, 1.00: Montreal Canadiens–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
15.30: Oroszország–Korea
18.15: Németország–Brazília (Tv: M4 Sport)
20.30: Franciaország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
 
C-CSOPORT
 
15.00: Ausztria–Chile 
17.30: Norvégia–Szaúd-Arábia 
20.15: Dánia–Tunézia 

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ, B-CSOPORT

20.00: 
TusSies Metzingen (német)–Siófok KC 
 
NŐI NB I
 
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC 
18.00: Kisvárda Master Good SE–Eszterházy SC 
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest 
18.00: GVM Europe-Vác–Moyra-Budaörs 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler
 
 
KOSÁRLABDA

FÉRFI NB I

18.00:
 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK 
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend 
18.00: JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK 
18.00: Sopron KC–Pécsi VSK-Veolia 
18.30: Serco-TF-BP–Atomerőmű SE 
 
NŐI NB I
 
18.00: MTK Budapest–PEAC-Pécs 
19.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia
 
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA

18.00: 
Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza
 
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
 
14.30: Európa-bajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)
 
 
SZABADSTÍLUSÚ SÍ
 
21.30: világkupaverseny, Calgary (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍFUTÁS
 
13.30: világkupaverseny, Drezda, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)
 
 
SÍLÖVÉSZET
 
12.30: világkupaverseny, Oberhof, 10 km, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
15.00:
 világkupaverseny, Oberhof, 12.5 km, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
 
 
SÍUGRÁS
 
16.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
 
 
SZÁNKÓ
 
15.00: világkupaverseny, Sigulda, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)
18.00: 
világkupaverseny, Sigulda, női 2. futam (Tv: Eurosport2)
 
 
TENISZ
 
7.00: WTA-torna, Sydney, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney, döntő (Tv: Eurosport1)
 
 
VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ

16.00:
 Hollandia–MAGYARORSZÁG
 
FÉRFI OB I
 
A-CSOPORT
 
11.30: KSI–ZF-Eger 
16.00: AVUS Szombathely–BVSC-Zugló 
18.00: Metalcom Szentes–RacioNet Honvéd 
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo 
 
B-CSOPORT
 
13.00: UVSE–Debreceni VSE (Tv: M4 Sport)
16.00: Tatabánya–PannErgy-Miskolci VLC 
18.00: VasasPlaket–Szolnoki Dózsa

Videók