Szombati sport: Magyarország-Portugália

A reményért megy háborúba a Liverpool.


FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ 
17.00: Diósgyőri VTK–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
17.00: Haladás–Paks 
17.00: MTK Budapest–Mezőkövesd 
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda
19.30: Ferencváros–Újpest (Tv: M4 Sport)
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.00: Izland–Oroszország
20.00: MAGYARORSZÁG–Portugália
D-CSOPORT
17.00: Spanyolország–Ausztria
19.30: Németország–Olaszország 
 
NŐI NB I
20. FORDULÓ
15.00: MLE–Viktória
17.00: Szent Mihály–Astra 
 
ANGOL PREMIER LEAUGE
37. FORDULÓ
13.30: AFC Bournemouth–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: West Ham United–Southampton
16.00: Wolverhampton Wanderers–Fulham
18.30: Cardiff City–Crystal Palace (Tv: Digi Sport2)
20.45: Newcastle United–Liverpool (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Nice (Tv: Digi Sport3)
20.00: Bordeaux–Angers (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Caen
20.00: Reims–Nimes 
 
NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Hannover 96 (Tv: Sport2)
15.30: Borussia Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Hertha BSC–VfB Stuttgart
15.30: Wolfsburg–Nürnberg
18.30: Werder Bremen–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) 
 
OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
18.00: Chievo–SPAL
20.30: Udinese–Internazionale (Tv: Digi Sport1) 
 
SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
13.00: Levante–Rayo Vallecano
16.15: Espanyol–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Deportivo Alavés–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Barcelona (Tv: Spíler2) 
 
PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
32. FORDULÓ
21.30: FC Porto–Aves (Tv: Sport2) 
 
TÖRÖK SÜPER LIG
31. FORDULÓ
18.00: Kasimpasa–Fenerbahce (Tv: Digi Sport1)
 
ÉSZAKÍR KUPA
DÖNTŐ
15.30: Ballinamallard United–Crusaders
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.15: World Endurance-bajnokság, Spa (Tv: Europsort2)
18.30: World Endurance-bajnokság, Spa (Tv: Europsort1) 
 
JÉGKORONG
DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, NUR-SZULTAN
4. FORDULÓ
  8.30: Dél-Korea–Litvánia
13.30: Kazahsztán–Fehéroroszország (Tv: Sport1)  
 
KERÉKPÁR
16.00: Romandiai körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.30: Tour of Yorkshire, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 
 
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.30: Telekom Veszprém–Flensburg (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.30: Barcelona (spanyol)–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Mezőkövesdi KC–Vecsési SE 
18.00: DVTK-Eger–CYEB Budakalász 
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE 
NŐI NB I
18.00: Győri Audi ETO KC–Eszterházy SC 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Moyra-Budaörs 
18.00: GVM Europe-Vác–Alba Fehérvár KC 
18.00: Eubility Group-Békéscsabai Előre NKSE–MTK Budapest
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ
18.00: Sopron KC–Atomerőmű SE 
NBA, RÁJÁTSZÁS
vasárnap, 2.30: Houston Rockets–Golden State Warriors (Tv: Sport2) 
 
LÓSPORT
14.00 és 17.30: Tavaszi lóverseny (Tv: Sport2) 
 
LOVASSPORT
9.45: Global Champions Tour, Sanghaj (Tv: Eurosport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, SPANYOL NAGYDÍJ
  8.55: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
13.00: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
13.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.00: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
15.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
 
ÖTTUSA
Világkupaverseny, Székesfehérvár, férfi döntő
 
RÖGBI
EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA
I. KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT
MAGYARORSZÁG–Luxemburg
 
SZNÚKER
11.00, 15.15 és 20.00: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
11.00: WTA-torna, Prága, döntő (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Rabat, döntő (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3) 
 
UFC
vasárnap, 2.00: Al Iaquinta–Cowboy Carrone (Tv: Sport1) 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS

15.00: UVSE Hunguest Hotels–DUE-Maarsk Graphic (Tv: M4 Sport) 

Videók