Szombati sport: Magyarország-Ausztria két fronton

Argentína és Kolumbia is megkezdi szereplését a Copa Américán.


FUTBALLPROGRAM


NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Ferencváros–NK Celje (szlovén), Bad Radkersburg
 
OSZTÁLYOZÓ AZ NB III-BA JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom)–Bicske (Fejér)
17.00: DVSC II (Hajdú-Bihar)–Tiszafüredi VSE (Jász-Nagykun-Szolnok)
17.00: Balatonlelle SE (Somogy)–Hévíz SK (Zala)
17.00: Kelen SC (Budapest)–Békéscsaba 1912 Előre II (Békés)
 
COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
21.00: Venezuela–Peru (Tv: Sport1)
Vasárnap, 0.00: Argentína–Kolumbia (Tv: Sport1)
 
CONCACAF ARANY-KUPA
Vasárnap, 1.30: Kanada–Martinique
Vasárnap, 4.00: Mexikó–Kuba
 
U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
18.00: döntő (Tv: M4 Sport)
 
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
15.00: Hollandia–Kamerun
21.00: Kanada–Új-Zéland (Tv: M4 Sport)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT 
15.00: Fehérvár Enthroners–Miskolc Steelers (Tv: Digi Sport1)
 
AUTÓSPORT
  8.40: Vb Supercars-bajnokság, Darwin, 1. futam (Tv: Spíler1)
  8.55: Le Mans-i 24 órás, edzés (Tv: Eurosport1)
14.00: Le Mans-i 24 órás, futam (Tv: Eurosport1)
 
KERÉKPÁR
13.00: Tour de Hongrie, 4. szakasz, Karcag–Kékestető, 138 km, hegyi befutó (Tv: M4 Sport, 13.45-től az Eurosport2-n is)
15.30: Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
15.30: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport) 
 
LOVASSPORT
19.20: Global Champions Tour, Stockholm (Tv: Eurosport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, KATALÁN NAGYDÍJ
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.30: Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
12.55: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
15.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, BUDAPEST
9.00: női verseny
 
RÖPLABDA
NŐI ARANY EURÓPA-LIGA
B-CSOPORT, 6. FORDULÓ
15.00: MAGYARORSZÁG–Ausztria, Közszolgálati Egyetem (Tv: Duna World)
FÉRFI EZÜST  EURÓPA-LIGA
A-CSOPORT, 6. FORDULÓ
17.30: MAGYARORSZÁG–Ausztria, Közszolgálati Egyetem
 
SALAKMOTOR
19.00: Speedway of Nations, Csehország (Tv: Spíler1)
 
STRANDRÖPLABDA
Strandröplabda ob, 2. forduló, Siófok
 
SZINKRONÚSZÁS
Világkupa szuperdöntő, Duna Aréna
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
13.00: WTA-torna, Nottingham, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
13.00 és 15.30: ATP-torna, Stuttgart, elődöntő (Tv: Sport2)
15.00 és 17.00: ATP-torna, 's-Hertogenbosch, elődöntő (Tv: Sport1)
 
ÚSZÁS
9.30: nyílt vízi országos bajnokság és FINA világkupaverseny, Balatonfüred (Tv: M4 Sport)
 
VÍVÁS
11.20: Ázsia-bajnokság, Japán, 3. nap (Tv: Eurosport2)

Videók