Szombati sport: kupadöntők sora jön

Pályán Gulácsiék, Messiék és a magyar válogatott is.


FUTBALLPROGRAM


MAGYAR KUPA
DÖNTŐ, BUDAPEST, GROUPAMA ARÉNA
19.30: Budapest Honvéd–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Diósgyőr–Haladás
 
U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00: Franciaország–Szaúd-Arábia
18.00: Panama–Mali
F-CSOPORT
15.30: Portugália–Dél-Korea
20.30: Argentína–Dél-Afrika 
 
OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
18.00: Frosinone–Chievo (Tv: Digi Sport1)
 
NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport1)
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Digi Sport1) 
 
ÉSZT KUPA
DÖNTŐ
15.00: Narva Trans–Nomme Kalju
 
PORTUGÁL KUPA
DÖNTŐ
18.15: Sporting CP–FC Porto
 
SKÓT KUPA
DÖNTŐ
16.00: Hearts–Celtic
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.00: V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam (Tv: Spíler1)
  9.00: Formula E, Berlin, selejtező (Tv: Eurosport1)
13.00: Formula E, Berlin, a sorozat 10. állomása (Tv: Eurosport1)
14.30: TCR Európa-kupa, Hockenheim, 1. futam (Tv: Sport2)
 
CSELGÁNCS
11.00: Grand Prix-verseny, Hohhot, 2. nap (Tv: Sport1)
 
FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
 
JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
15.15 és 19.15: elődöntő (Tv: Sport2)
 
KAJAK-KENU
VÁLOGATÓVERSENY, SZOLNOK
500 és 1000 méteres döntők
 
KERÉKPÁR
14.15: Giro d'Italia, 14. szakasz, Saint-Vincent–Courmayeur, 131 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1, 15.30-tól az M4 Sporton is)
17.30: Tour de l'Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
ÖTTUSA
Világkupaverseny, Prága, női döntő 
 
RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, ARANY DIVÍZIÓ
B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
15.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Nyíregyháza) (Tv: Duna World)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
A-CSOPORT, 1. FORDULÓ
17.30: MAGYARORSZÁG–Bosznia-Hercegovina (Nyíregyháza)
 
TENISZ
13.30: WTA-torna, Nürnberg, döntő (Tv: Eurosport2)
14.30: ATP-torna, Lyon, döntő (Tv: Sport1)
15.00: WTA-torna, Strasbourg, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.30: ATP-torna, Genf, döntő (Tv: Eurosport2)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00: A-Híd OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)

Videók