Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 02. 09. 08:03

Rangadók sora a képernyőkön.

NB I
20. FORDULÓ
17.00: Bp. Honvéd–Puskás Akadémia
17.00: Paks–Haladás
17.00: Mezőkövesd–MTK Budapest
17.00: Mol Vidi FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda–Debreceni VSC
19.30: Újpest–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE           
26. FORDULÓ
13.30: Fulham–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–West Ham United
16.00: Huddersfield Town–Arsenal
16.00: Liverpool–AFC Bournemouth (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Cardiff City
16.00: Watford–Everton
18.30: Brighton & Hove Albion–Burnley (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Caen
20.00: Strasbourg–Angers
 
NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Hoffenheim (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Eintracht Frankfurt
15.30: Borussia Mönchengladbach–Hertha BSC
15.30: Hannover 96–Nürnberg
15.30: Freiburg–Wolfsburg
18.30: Bayern München–Schalke 04 (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
18.00: Fiorentina–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Parma–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
13.00: Getafe–Celta Vigo
16.15: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
20.45: Girona–Huesca (Tv: Spíler2)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
12.30: világbajnokság, Are, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
ATLÉTIKA
11.00: Összetett országos bajnokság és a MASZ nyílt fedett pályás versenye (Budapest, BOK Csarnok)
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.30: világkupaverseny, Lahti, HS 130 (Tv: Eurosport1)
15.30: világkupaverseny, Lahti, sprint csapatverseny (Tv: Eurosport1)
 
GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, INZELL 
13.15: női 5000 m, férfi és női 1000 m, férfi 10 000 m
 
HÓDESZKA
10.00: világkupaverseny, Feldberg, cross (Tv: Eurosport2)
 
JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA, BLED
16.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország
NHL
vasárnap, 1.00: Tampa Bay Lightning–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Vancouver Canucks–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
14.00: Volta a la Comunitat Valenciana, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 3.  FORDULÓ
2. CSOPORT
15.00: Krim Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
19.30: Győri Audi ETO KC–Viper Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 11. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30: Telekom Veszprém–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.15: La Rioja (spanyol)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Vecsési SE–Ceglédi KKSE 
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Dabasi KC VSE 
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló 
19.00: Mezőkövesdi KC–Csurgói KK 
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.00: Érd HC–Kisvárda Master Good SE
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–Atomerőmű SE 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Zalakerámia ZTE KK 
18.00: Egis Körmend–JP Auto-JKSE 
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Serco-TF-BP 
18.00: Sopron KC–KTE-Duna Aszfalt 
NŐI NB I
17.00: Aluinvent DVTK–CMB CARGO UNI Győr 
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ZTE Női Kosárlabda Klub 
18.00: MTK Budapest–Sopron Basket 
18.30: NKE-Csata–Vasas Akadémia
 
MOTORSPORT
19.00: SuperEnduro-vb, Budapest (Tv: Digi Sport3)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00: DEAC–MAFC-BME 
NŐI EXTRALIGA 
17.00: Vasas Óbuda–Fatum-Nyíregyháza 
17.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Jászberény VT 
18.00: Hungast-Haladás–UTE
 
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupaverseny, Torino
 
SÍFUTÁS
13.30: világkupaverseny, Lahti, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)
 
SÍLÖVÉSZET
20.30: vlágkupaverseny, Canmore, férfi váltó (Tv: Eurosport1)
22.30: világkupaverseny, Canmore, női váltó (Tv: Eurosport1)
 
SÍUGRÁS
16.30: világkupaverseny, Lahti, csapat, HS 130 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
20.00: World Grand Prix, elődöntő (Tv: Eurosport2)
 
TENISZ
Challenger-torna, BOK Csarnok
 
UFC
vasárnap, 4.00: Robert Whittaker–Kelvin Gastelum (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
11.45: KSI-Metalcom Szentes
15.00: RacioNet-Honvéd–ZF-Eger (Tv: M4 Sport)
17.00: BVSC-Zugló–FTC-Telekom Waterpolo 
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–AVUS Szombathely 
B-CSOPORT
13.15: UVSE–Tatabánya 
18.00: VasasPlaket–Kaposvári VK 
19.00: A-Híd OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa 
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Debreceni VSE
NŐI OB I
16.00: RB-Tatabánya–BHSE

Legfrissebb híreink


Élő eredmények