Szerkesztő: Kvanduk Bence
2019. 01. 19. 07:58

Pályán az MU, a Real és a PSG is.

FUTBALLPROGRAM
 
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
DVSC–Budaörs
DVSC–Balmazújváros
FTC–FC Sion (svájci) – Törökországban
Mezőkövesd–Szpartak Moszkva (orosz) – Törökországban 
MTK–Zsetiszu FK (kazah) – Törökországban 
MTK–Sabah FK (azeri) – Törökországban 
Paksi FC–FK Arszenal Tula (orosz) – Törökországban 
Újpest FC–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) – Törökországban
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.30: Wolverhampton Wanderers–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–West Ham United
16.00: Liverpool–Crystal Palace
16.00: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Cardiff City
16.00: Southampton–Everton
16.00: Watford–Burnley
18.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Reims–Nice
 
NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30: Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
15.30: VfB Stuttgart–Mainz 
15.30: Eintracht Frankfurt–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Augsburg–Fortuna Düsseldorf
15.30: Hannover–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00: Roma–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport1) 
 
SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
16.15: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2) 
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
ALPESI SÍ
10.30: világkupaverseny, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
12.00: világkupaverseny, Wengen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)
 
ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
10.00: női egyes elődöntő (Tv: M4 Sport)
11.40: férfi egyes negyeddöntő (Tv: M4 Sport)
13.20: vegyes páros döntő (Tv: M4 Sport) 
18.40: női páros döntő
19.20: férfi páros döntő
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.20: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
NHL
vasárnap, 4.00: Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
 
18:00: Franciaország-Spanyolország (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia-MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
Mindkét idősávban egy-egy mérkőzést közvetít az M4 Sport
 
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
A 13–16. helyért 
13.00: A4–B4
15.30: C4–D4
A 17–20. helyért
18.00: A5–B5 
20.30: C5–D5
A 21–24. helyért
13.00: A6–B6 
15.30: C6–D6 
 
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: Siófok KC–Sävehof (svéd) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
17.00: Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák 
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC 
18.00: JP Auto-JKSE–DEAC 
NŐI NB I
16.00: ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd 
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB CARGO UNI Győr 
18.00: Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424 
18.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest 
18.30: NKE-Csata–Aluinvent DVTK 
NBA
21.30: Philadelphia 76ers–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.00: DEAC–Vegyész RC Kazincbarcika 
NŐI EXTRALIGA
18.00: Fatum Nyíregyháza–Hungast-Haladás
 
SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Ruhpolding, női váltó (Tv: Eurosport1) 
 
SÍUGRÁS
16.00: világkupaverseny, Zakopane, csapat, HS 134 (Tv: Eurosport1)
 
SZNÚKER
14.00: Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: Mesterek Tornája, London, elődöntő (Tv: Eurosport1) 
 
TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.30: Australian Open, 6. nap (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 1.00–14.30: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 1.00–10.00: Australian Open, 7. nap (Tv: Eurosport2)
 
UFC
vasárnap, 4.00: UFC Fight Night, New York (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
11.00: BVSC-Zugló–RB-Tatabánya
17.00: FTC-Telekom–ZF-Eger

Legfrissebb híreink


Élő eredmények