Szombati sport: Csúcsrangadó a Serie A-ban

BL meccset játszik a Paris Saint-Germain.


FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ 
17.00: Újpest–Debreceni VSC (m4sport.hu)
17.00: Mol Vidi FC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) 
17.00: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK (m4sport.hu) 
17.00: Paks–MTK Budapest (m4sport.hu) 
17.00: Kisvárda–Haladás (m4sport.hu) 
19.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
19. FORDULÓ
16.00: Győri ETO–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.00: Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Fulham–Cardiff City
16.00: Southampton–AFC Bournemouth
16.00: Watford–Wolverhampton Wanderers
18.30: Brighton & Hove Albion–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
 
FRANCIA KUPA
DÖNTŐ
21.00: Rennes–Paris Saint-Germain
 
NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Schalke 04 (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Freiburg
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Hannover 96–Mainz 05
15.30: Fortuna Düsseldorf–Werder Bremen
18.30: VfB Stuttgart–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
15.00: Bologna–Empoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
13.00: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés 
16.15: Atlético Madrid–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Levante (Tv: Spíler2 ) 
 
PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
31. FORDULÓ
21.30: Aves–Belenenses (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
30. FORDULÓ
17.55: Fenerbahce–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (HUNGEXPO)
12.00: férfi páros, döntő 
13.00: női egyes, döntő (Tv: Eurosport2)
17.00: férfi egyes, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.00: női páros, elődöntő  
 
AUTÓSPORT
10.00: Formula–2, Azeri Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: Formula E, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
15.00: WTCR, Hungaroring, 1. futam (Tv: Eurosport1)
16.00: Formula E, Párizs, 8. forduló (Tv: Eurosport1)
 
CURLING
VEGYESPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
  9.00: elődöntő 
13.00: bronzmérkőzés 
16.00: döntő 
 
FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ
12.00: 3. időmérő edzés
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) 
 
JÉGKORONG
NHL
21.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
vasárnap, 2.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Mol-Pick Szeged–Vecsési SE
18.00: Sport36-Komló–Mezőkövesdi KC
18.00: Csurgói KK–DVTK-Eger
18.00: CYEB Budakalász–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
13.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport) 
17.00: Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Érd HC–Kisvárda Master Good SE
18.00: Eszterházy SC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: MTK Budapest–Siófok KC
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00: Grundfos Tatabánya KC–Holstebro (dán) (Tv: Sport1)
19.00: FC Porto (portugál)–Saint-Raphaël (francia)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: Kielce (lengyel)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
 
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–CMB Cargo Uni Győr
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW Cekk Cegléd
NBA
vasárnap, 2.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)
 
ÖKÖLVÍVÁS
20.00: Profi gála, Székesfehérvár. Benne: Darmos József–Tóth Tamás (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.00: Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
A HARMADIK HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE   
 
SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.30: világbajnokság, Sheffield, 8. nap (Tv: Eurosport1)
15.30: világbajnokság, Sheffield, 8. nap (Tv: Eurosport2)
 
SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Peking, férfi légpisztoly 
 
TENISZ
13.30: ATP-torna, Barcelona, elődöntő (Tv: Sport1)
13.30 és 16.00: WTA-torna, Isztambul, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
15.30: ATP-torna, Budapest (Tv: Duna World)
15.30: WTA-torna, Stuttgart, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
 
UFC
vasárnap, 2.00: Fight Night, Miami (Tv: Sport1)
 
ÚSZÁS
13.30: FINA Bajnokok sorozata, 1. állomás, Hangcsou (Tv: Duna World)
 
VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
16.00: Szolnoki Dózsa–ZF-Eger
17.00: BVSC-Zugló-PannErgy–Miskolci VLC
19.00: A-Híd OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: RacioNet-Honvéd–Debreceni VSE
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
11.45: KSI–Kaposvári VK
13.15: UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes
16.00: AVUS Szombathely–VasasPlaket

17.30: Tatabánya–PVSK-Mecsek Füszért 

Videók