Szombati sport: City-Spurs, Inter-Roma, pályán a Tatabánya

Jégen a válogatott!


FUTBALLPROGRAM
 
NB I
29. FORDULÓ 

17.00: Újpest–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport) 
17.00: MTK Budapest–Kisvárda (m4sport.hu)
17.00: Diósgyőri VTK–Paks (m4sport.hu)
17.00: Debreceni VSC–Haladás (m4sport.hu) 
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd (m4sport.hu) 
19.30: Ferencváros–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
18. FORDULÓ
 
13.00: Astra–DVTK
14.30: ETO FC Győr–MLE
16.00: MTK–Haladás Viktória
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
 
13.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) 
16.00: 
AFC Bournemouth–Fulham
16.00: Huddersfield Town–Watford
16.00: West Ham United–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Wolverhampton Wanderers–Brighton & Hove Albion
18.30: Newcastle United–Southampton (Tv: Digi Sport2)
 
FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
 
17.00: Guingamp–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nice–Caen
20.00: Nimes–Bordeaux
20.00: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
 
15.30: Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Nürnberg
15.30: Augsburg–VfB Stuttgart
15.30: Mainz 05–Fortuna Düsseldorf
18.30: Borussia Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Sport1)
20.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
 
12.30: Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Chievo (Tv: Digi Sport3)
15.00: Cagliari–Frosinone
15.00: Bologna–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Sassuolo
15.00: Empoli–SPAL
15.00: Genoa–Torino
18.00: Juventus–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Roma (Tv: Digi Sport1) 
 
SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
 
13.00: Celta Vigo–Girona
16.15: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Huesca (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
 
NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
 
13.00: Hamburger SV–Aue (Tv: Sport1)
 
 
 
AMERIKAI FUTBALL
HFL
 
11.45: Fehérvár Enthroners–Kijev Capitals (Tv: Digi Sport3)
 
 
CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
 
12.30: Ausztria–MAGYARORSZÁG
 
 
JÉGKORONG
 
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
19.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Coventry)
 
NHL
 
vasárnap, 2.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
14.00: Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Francia Kupa, Tour du Finistere (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
 
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
17.45: Holstebro (dán)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport2)
19.45: Saint-Raphaël (francia)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport2)
 
FÉRFI NB I
 
14.00: Ferencvárosi TC–RotaChrom Dabas 
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK 
18.00: DVTK-Eger–Ceglédi KKSE 
18.00:
 CYEB Budakalász–Sport36-Komló 
 
NŐI NB I
 
18.00: Siófok KC–Eszterházy SC 
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Eu-Fire Mosonmagyaróvár 
18.00: GVM Europe-Vác–MTK Budapest
 
 
KOSÁRLABDA

FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
 
18.00: JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK 
 
KÖZÉPHÁZ
 
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE 
 
ALSÓHÁZ
 
18.00: Alba Fehérvár–Kaposvári KK 
18.00: Serco-TF-BP–Naturtex-SZTE-Szedeák 
 
NŐI NB I
 
ELŐDÖNTŐ

17.00: 
CMB Cargo-Uni Győr–Aluinvent DVTK
 
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
 
18.00: MTK Budapest–BEAC Újbuda 
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
 
NBA, RÁJÁTSZÁS
 
23.30: San Antonio Spurs–Denver Nuggets (Tv: Sport1)
 
 
LOVASSPORT
 
23.00: Global Champions Tour, Miami (Tv: Eurosport1)
 
 
MOTORSPORT
 
14.45 és 17.30: Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
 
22.00: Derek Chisora–Senad Gashi (Tv: Sport2)
 
 
SZNÚKER
 
11.00, 16.00 és 19.30: világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
 
13.30: ATP-torna, Monte-Carlo, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
 
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
 
Franciaország–Románia 
Ausztrália–Fehéroroszország
 
 
VÍZILABDA
 
E.ON FÉRFI OB I
 
KÖZÉPSZAKASZ, A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
16.00: 
RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC
 
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
 
19.00: UVSE Hunguest Hotels–FTC-Telekom

Videók