Szombati sport: Bakuban játszik sorsdöntő meccset a válogatott

Történelmi meccset játszik a Fradi.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
15.00: Horvátország–Wales (Tv: Sport1)
18.00: Azerbajdzsán–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) 
C-CSOPORT
18.00: Észtország–Észak-Írország
20.45: Fehéroroszország–Németország
H-CSOPORT
15.00: Izland–Albánia
18.00: Moldova–Andorra
20.45: Törökország–Franciaország (Tv: Sport1)
I-CSOPORT
18.00: Oroszország–San Marino
20.45: Belgium–Kazahsztán
20.45: Skócia–Ciprus
J-CSOPORT
18.00: Örményország–Liechtenstein
18.00: Finnország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Olaszország (Tv: Sport2)
 
PUSKÁS-SUZUKI-KUPA, FELCSÚT
13.30: Academia Hagi (román)–Real Madrid (spanyol)
15.15: Budapest Honvéd–CR Flamengo (brazil)
17.00: Bayern München (német)–Panathinaikosz (görög) 
 
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00: Norvégia–Nigéria
B-CSOPORT
15.00: Németország–Kína (Tv: M4 Sport)
18.00: Spanyolország–Dél-Afrika
 
U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
15.30 és 18.30: negyeddöntő
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.15: TCR Europe, Spa, 1. futam (Tv: Sport1)
 
DARTS
13.30 és 19.00: Csapat-világbajnokság, Hamburg, 3. nap (Tv: Sport2)
 
FOGATHAJTÁS
56. MAGYAR DERBY, MÉLYKÚT 
9.00: maratonhajtás
 
FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ
17.00: 3. szabadedzés
20.00: időmérő (Tv: Duna)
 
JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00: St. Louis Blues–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

LOVASSPORT
21.20: Global Champions Tour, Cannes (Tv: Eurosport1)
 
MOTORSPORT
10.50: Superbike-vb, Jerez, superpole (Tv: Eurosport2)
13.50: Superbike-vb, Jerez, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
 
RÖPLABDA
NŐI ARANY EURÓPA-LIGA
4. FORDULÓ
15.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország (Kaposvár) (Tv: Duna World)
FÉRFI EZÜST EURÓPA-LIGA
4. FORDULÓ
17.30: MAGYARORSZÁG–Görögország (Kaposvár)
 
TENISZ
15.00: Roland Garros, Párizs, női döntő (Tv: Eurosport1)
17.15: Roland Garros, Párizs, férfi páros döntő (Tv: Eurosport1)
 
UFC
Vasárnap, 4.00: Henry Cejudo–Marlon Moraes (Tv: Sport1)
 
VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCAS DÖNTŐ, HANNOVER
15.00: a 7. helyért, Hannover–Busto Arsizio 
16.30: az 5. helyért, Brescia–Jug Dubrovnik
19.00: a 3. helyért, Pro Recco–Barceloneta
20.30: döntő, Olympiakosz–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)
 
NŐI VILÁGLIGA
SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
15.00 és 16.45: az 5–8. helyért
18.30: és 20.15: elődöntő (a második mérkőzés a Duna Worldön)

Videók