Szombati sport: Bajnokok Ligája és Forma 1

Óriás rangadóra készülnek Gulácsiék.


FUTBALLPROGRAM


NB I
32. FORDULÓ 
17.00: Újpest–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.00: Bp. Honvéd–Diósgyőri VTK
17.00: Mol Vidi FC–MTK Budapest 
17.00: Mezőkövesd–Haladás 
17.00: Paks–Kisvárda 
19.30: Ferencváros–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
 
NŐI NB I
21. FORDULÓ
15.00: Szent Mihály–Viktória
17.00: Diósgyőr–MLE
 
FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
17.00: Angers–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport3)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Caen–Reims
20.00: Dijon–Strasbourg
20.00: Nice–Nantes
20.00: Nimes–Monaco (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Werder Bremen
15.30: Borussia Dortmund–Fortuna Düsseldorf
15.30: Bayer Leverkusen–Schalke
15.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport2) 
15.30: VfB Stuttgart–Wolfsburg
15.30: Augsburg–Hertha BSC
15.30: Hannover–Freiburg
15.30: Nürnberg–Borussia Mönchengladbach
 
OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
15.00: Atalanta–Genoa (Tv: Digi Sport1)
18.00: Cagliari–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.30: Fiorentina–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
33. FORDULÓ
21.30: Sporting–Tondela (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
32. FORDULÓ
15.00: Rizespor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3) 
 
GÖRÖG KUPA
DÖNTŐ
19.30: AEK Athen–PAOK
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.15: Formula–3, Spanyol Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.45: Formula E, Monaco, selejtező (Tv: Eurosport1)
16.30: Formula E, Monaco, 9. forduló (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világkupa, Plovdiv
 
FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) 
 
JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG
A-CSOPORT, KASSA
12.15: Dánia–Franciaország
16.15: Németország–Nagy-Britannia
20.15: Szlovákia–Finnország
B-CSOPORT, POZSONY
12.15: Svájc–Olaszország
16.15: Lettország–Ausztria
20.15: Norvégia–Csehország
 
KAJAK-KENU
Rangsoroló verseny, Szolnok
 
KERÉKPÁR
16.40: Giro d'Italia, 1. szakasz, 8.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
ELŐDÖNTŐ
15.15: Vipers Kristiansand (norvég)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) 
18.00: Metz (francia)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1) 
NŐI EHF-KUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30: Siófok KC–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Vecsési SE
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Mezőkövesdi KC
18.00: RotaChrom Dabas–Telekom Veszprém
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
18.00: CYEB Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Balatonfüredi KSE–DVTK-Eger
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00: Szolnoki Olaj KK–JP Auto-JKSE
KÖZÉPHÁZ
19.00: Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt
 
MOTORSPORT
11.00: Superbike-vb, Imola, superpole (Tv: Eurosport2)
12.15, 15.00 és 17.45: FIM endurance-vb, Szlovákia (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Imola, 1. futam (Tv: Eurosport2)
 
RÖGBI
EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA
ELSŐ KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT
Svédország–MAGYARORSZÁG
 
TENISZ
16.00 és 21.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Madrid, döntő (Tv: Digi Sport2)
 
UFC
Vasárnap, 4.00: Rose Namajunas–Jessica Andrade (Tv: Sport1)
 
ÚSZÁS
20.00: Bajnokok Sorozata, Duna Aréna, 1. nap (Tv: Duna World) 

Videók