Szerdai sport: United-Barca szuperrangadó a BL-ben

Fontos meccs vár női hokisainkra.


FUTBALLPROGRAM
 
BAJNOKOK LIGÁJA

NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
21.00: Ajax (holland)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2) 
21.00: Manchester United (angol)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) 
 
NÉMET 2. BUNDESLIGA
A 26. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
 
18.30: Duisburg–1. FC Köln (Tv: Sport2)
 
 
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST 
 
10.30: női 50 kg, 55 kg, 59 kg (Galambos Ramóna), 68 kg, 76 kg (Németh Zsanett), selejtezők
16.15: elődöntő 
10.30: szabadfogású 61 kg, 74 kg, 86 kg, 92 kg, 125 kg, vigaszág
17.00: döntő 
 
 
JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
 
13.30: Olaszország–Norvégia
17.00: MAGYARORSZÁG–Dánia (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Szlovákia
 
 
FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
19.00: Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
 
NHL
 
Csütörtök, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
15.30: Baszk nemzeti körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Scheldeprijs (Tv: Eurosport2)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 7. CSOPORT
 
18.45: Olaszország–Szlovákia
 
 
KOSÁRLABDA
 
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
 
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo Uni Győr
 
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
 
FELSŐHÁZ
 
18.00: Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-Jászberényi KSE
 
KÖZÉPHÁZ
 
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Debreceni EAC–Sopron KC
 
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
 
20.00: LV Sport Pénzügyőr–Kecskeméti RC
 
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
 
18.00: Swietelsky-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza 

 

SÚLYEMELÉS

 
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1) 
Benne: női 71 kg (Mitykó Veronika), férfi 81 kg (Kmegy Máté)
 
 
TENISZ
 
11.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)
 
 
TORNA
 
10.00: Európa-bajnokság, Szczecin, férfi selejtező
 
 
VÍZILABDA
FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 6. FORDULÓ
 
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
 
19.00: ZF-Eger–A-Híd OSC Újbuda
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd
20.00: BVSC–Debreceni VSE
 
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
 
19.00: Szentes–Tatabánya
19.00: AVUS–Kaposvári VK
19.30: VasasPlaket–KSI
20.45: UVSE–PVSK-Mecsek Füszért

Videók