Szerdai sport: Szlovéniával csap össze a magyar válogatott

Kialakul a BL elődöntőseinek teljes névsora.


FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: Budapest Honvéd–Soroksár SC (NB II) (Tv: M4 Sport)
 
BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
21.00: FC Porto (portugál)–Liverpool (angol)
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Manchester City (angol)–Tottenham Hotspur (angol)
Az első mérkőzésen: 0–1
Az egyik mérkőzést az M4 Sport, a másikat a Spíler2 közvetíti
 
FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
19.00: Nantes–Paris Saint-Germain
 
OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Lazio–Udinese (Tv: Digi Sport3)
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: MAGYARORSZÁG–Szlovénia (Tüskecsarnok)
KHL
18.30: döntő, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 2.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
 
KERÉKPÁR
12.00: Tour of Turkey, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Fléche Brabanconne (Tv: Eurosport1)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Mol-Pick Szeged 
18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC 
NŐI NB I
18.00: Érd HC–Győri Audi ETO KC
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK 
KÖZÉPHÁZ
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC 
18.00: Atomerőmű SE–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár 
18.00: Kaposvári KK–Serco-TF-BP 
NŐI NB I 
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30: Aluinvent DVTK–CMB Cargo-Uni Győr
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
18.00: BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424 
19.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.55: Anadolu Efes (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.10: Real Madrid (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Spor1)
 
TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ), HALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00: Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom Waterpolo 
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
19.30: A-Híd OSC Újbuda–BVSC-Zugló 
19.30: Debreceni VSE–ZF-Eger 
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
17.30: Tatabánya–AVUS Szombathely 
19.30: Kaposvári VK–Metalcom Szentes 
19.30: KSI–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS

20.15: FTC-Telekom–UVSE Hunguest Hotels 

Videók