Szerdai sport: kupameccsek, darts, pályán Fucsovics

Válogatottunk is meccsel.


FUTBALLPROGRAM

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

19.30: 
Girona–Atlético Madrid
20.30: Getafe–Real Valladolid
20.30: Villarreal–Espanyol
21.30: Real Madrid–Leganés
 
ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
20.45: Manchester City–Burton Albion (III.) (Tv: Digi Sport1)
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
 
F-CSOPORT
 
12.00: Japán–Türkmenisztán
14.30: Üzbegisztán–Omán
 
E-CSOPORT
 
17.00: Katar–Libanon
 
 
FRANCIAORSZÁG, LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ
 
21.05: Bordeaux–Le Havre AC (II.)
Le Havre: Bese Barnabás
 
GÖRÖGORSZÁG, GÖRÖG KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
 
14.00: Szmirnisz–Atromitosz
Atromitosz: Megyeri BalázsUgrai Roland
 
PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
16. FORDULÓ
 
18.00: Vitória Guimaraes B–Benfica B
Guimaraes B: Bíró Bence
 
 
DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
 
14.00: 5. nap (Tv: Sport1)
20.00: 5. nap (Tv: Sport1)
 
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
 
18.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC

NHL
 
csütörtök, 2.00: Chicago Blackhawks–Nashville Predators (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
NŐI NB I
 
18.00: Eszterházy SC–FTC-Rail Cargo Hungaria 
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Győri Audi ETO KC 
19.00: Siófok KC–Alba Fehérvár KC (Tv: M4 Sport)
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
 
J-CSOPORT
 
18.00: Ness Ziona (izraeli)–Alba Fehérvár
 
I-CSOPORT
 
19.00: Würzburg (német)–Szolnoki Olaj
 
FÉRFI NB I
 
18.00: Egis Körmend–Debreceni EAC
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
 
FÉRFI EUROLIGA
 
18.10: Darüssafaka (török)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Bayern München (Tv: Digi Sport3)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
 
 
TENISZ
 
7.30: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport3)   
8.40:
 WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
10.30: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00–6.00: ATP-torna, Auckland, negyeddöntő (Tv: Sport2)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Hobart, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Sydney, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
 
 
RALI
Dakar-rali, Peru, 3. gyorsasági szakasz, San Juan de Marcona-Arequipa, 331 km
 
 
RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
F-CSOPORT, 6. FORDULÓ
 
20.15: Macedónia–MAGYARORSZÁG
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
20.30: Crvena zvezda (szerb)–FTC-Telekom Waterpolo 
20.30: Pro Recco (olasz)–ZF-Eger 
 
B-CSOPORT
 
19.00: Szolnoki Dózsa–Waspo Hannover (német) (Tv: Sport2)

Videók