Szerkesztő: Kuti György
2018. 10. 24. 01:15

Nehéz lesz választani a meccsek közül.

FUTBALLPROGRAM
 
UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT), VISSZAVÁGÓ
16.30: Illés Akadémia–FK Dinamo Minszk (fehérorosz) 
Az első mérkőzésen: 0–1
 
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55: FC Bruges (belga)–Monaco (francia) (Tv: Spíler1)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Atlético Madrid (spanyol)
B-CSOPORT
18.55: PSV (holland)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Napoli (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Liverpool FC (angol)–Crvena zvezda (szerb)
D-CSOPORT
21.00: Lokomotiv Moszkva (orosz)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler1)
21.00: Galatasaray (török)–Schalke 04 (német)
 
SPANYOL LA LIGA
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS 
19.00: Rayo Vallecano–Athletic Bilbao
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 5. NAP
10.30: selejtezők a negyeddöntőig: nők 50 kg (Köteles Alexandra), 53 kg (Dénes Mercédesz), 57 kg (Barka Emese), 62 kg (Sastin Marianna) (Tv: M4 Sport)
10.30: nők 65, 68, 72, 76 kg vigaszág (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők
 
JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 01.10: Winnipeg Jets–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)
SZLOVÁK LIGA
19.00: MAC Újbuda–HK Dukla Trencín (szlovák)
 
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 7. CSOPORT
18.30: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00: Siófok KC–Győri Audi ETO KC
NŐI MAGYAR KUPA, 3. FORDULÓ
16.00: Gödi SE–Kecskeméti NKSE
16.15: Szombathelyi KKA–MTK Budapest
17.00: Moyra-Budaörs Handball–Alba Fehérvár KC
17.30: Nyíradony VVTK–EUbility Group-Békéscsaba
18.00: Vasas SC–Kozármisleny SE
 
KOSÁRLABDA
 
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
H-CSOPORT
19.00: Falco–Leicester Riders BC (angol) (Tv: Digi Sport1)
20.30: Dinamo Sassari (olasz)–Szolnoki Olaj
 
NŐI EUROLIGA 
1. FORDULÓ, B-CSOPORT:
19.00: Carolo Basket (francia)–Sopron Basket 
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ, F-CSOPORT
18.00: CMB Cargo UNI Győr–Club Uniao Sportiva (portugál)
G-CSOPORT
18.30: Auinvent DVTK–KP Brno (cseh)
H-CSOPORT
18.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–Cinkarna Celje (szlovén)
 
NŐI NB I
17.00: ZTE NKK–PINKK-Pécsi 424
 
TENISZ
13.00–19.00: ATP-torna, Bécs, 3. nap (Tv: Sport2)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 4. nap (Tv: Digi Sport1)

19.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 3. nap (Tv: Sport2) 

Legfrissebb híreink


Élő eredmények