Pénteki sport: topbajnokságok, kezdődik az atlétikai Eb

Rangadó vár a Fehérvár AV19-re.


FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ

20.45: 
Bordeaux–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
 
NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
 
20.30: Augsburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
 
20.30: Cagliari–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
 
21.00: Rayo Vallecano–Girona (Tv: Spíler2)
 
FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 2. FORDULÓ
 
A-CSOPORT
 
18.30: Berettyóújfalu–Rubeola Csömör
 
B-CSOPORT
 
19.20: Aramis–Veszprém
 
 
ALPESI SÍ
 
11.00: világkupaverseny, Kvitfjell, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
 
 
ATLÉTIKA
Fedett pályás Európa-bajnokság, Glasgow
 
11.00: 1. nap, délelőtti program
14.00: 
1. nap, délutáni program
20.00: 
1. nap, esti program (Tv: Eurosport2, 11-től az M4 Sporton is)
 
Benne: 
 
10.05: női ötpróba, 60 m gát (Krizsán Xénia)
13.30: férfi 3000 m előfutam (Kovács Benjamin) 
14.00: női 400 m előfutam (Nádházy Evelin) 
20.02: női súly selejtező (Márton Anita) 
20.10: női 1500 m előfutam (Gyürkés Viktória) 
20.48: férfi 800 m előfutam (Kazi Tamás, Vindics Balázs)
21.35: férfi súly, döntő
22.15: ötpróba, 800 m
22.40: női 3000 m (Gyürkés Viktória)
 
 
DARTS
 
14.00–18.00: UK Open, Minehead, 1. nap (Tv: Sport2)
20.00–vasárnap, 0.00: UK Open, Minehead, 1. nap (Tv: Sport2)
 
 
ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, SEEFELD
 
13.00: sífutás, férfi 4x10 km, döntő (Tv: Eurosport1) 
15.30: síugrás, HS 109 (Tv: Eurosport1)
 
 
JÉGKORONG
 
ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
 
18.00: FTC–Vienna Capitals II (osztrák)
18.30: UTE–Fehérvári Titánok
18.30: Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
 
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
 
18.00: Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
 
TIPSPORT LIGA
KVALIFIKÁCIÓS KÖR, 1. MÉRKŐZÉS
 
18.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport2)
 
NHL
 
szombat, 4.00: Anaheim Ducks–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
12.00: UAE Tour, Arab Emírségek, 6. szakasz (Tv: Eurosport2) 
18.30: pályakerékpáros-világbajnokság, Pruszkow, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
KOSÁRLABDA
 
FÉRFI NB I
 
18.00: KTE-Duna Aszfalt–JP Auto-JKSE 
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Pécsi VSK-Veolia
 
NŐI MAGYAR KUPA, GYŐR
 
15.30 és 18.00: elődöntő (a második mérkőzés az M4 Sporton)
 
FÉRFI EUROLIGA
 
21.00: Olympiakosz (görög)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: 
Barcelona (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
 
 
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
 
18.30: Fino Kaposvár SE–Debreceni EAC 
 
 
TENISZ
 
1.00–7.00: ATP-torna, Acapulco, negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00–18.00: ATP-torna, Dubai, elődöntő (Tv: Sport1)
23.00: WTA-torna, Acapulco, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 1.00–7.00: ATP-torna, Acapulco, elődöntő (Tv: Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Aapulco, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
 
 
UNIVERSIADE
Téli Universiade, Krasznojarszk
 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
 
18.30: Szeged SZTE–Hungerit Szentes

Videók