Pénteki sport: Szlovénia ellen folytatja a magyar válogatott

Fradi-Győr, Mainz-Leipzg rangadó is lesz.


FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
20. FORDULÓ
18.00: Ferencváros–Győri ETO
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
21.00: Everton–Burnley (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
20.45: Strasbourg–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30: Mainz 05–RB Leipzig (Tv: Sport1) 
 
OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
20.30: Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
21.00: Sevilla–Leganés (Tv: Spíler2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
31. FORDULÓ
19.25: Sivasspor–Basaksehir (Tv: Digi Sport3) 
 
U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00: Csehország–Belgium
20.00: Írország–Görögország
B-CSOPORT
18.00: Hollandia–Svédország
20.00: Anglia–Franciaország
 
FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT
18.30: DEAC–Szigetszentmiklós
18.45: Rubeola Csömör–Berettyóújfalu
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
JÉGKORONG
DIVÍZIÓ 1/A-S VILÁGBAJNOKSÁG, NUR-SZULTAN
4. FORDULÓ
15.30: MAGYARORSZÁG–Szlovénia (Tv: Sport1)
 
NHL
szombat, 2.00: rájátszás (Tv: Spíler1) 
 
KERÉKPÁR
12.00: Tour of Yorkshire, nők, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.00: Romandiai körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.30: Tour of Yorkshire, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló 
NŐI NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Zalakerámia ZTE KK 
ALSÓHÁZ
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK 
 
LÓSPORT
18.00: Tavaszi lóverseny (Tv: Sport2)
 
MOTORSPORT
MOTOGP, SPANYOL NAGYDÍJ
  8.55: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.50: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
ÖTTUSA
Világkupaverseny, Székesfehérvár, női döntő
 
SZNÚKER
11.00, 15.15 és 19.30: világbajnokság, Sheffield, elődöntő (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
11.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
14.00 és 16.00: ATP-torna, Estoril, negyeddöntő (Tv: Sport2)

15.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2) 

Videók