Pénteki sport: Forma-1, hoki-vb, négyes döntő Sopronban

Fontos nap következik!


FUTBALLPROGRAM
ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ

21.00: 
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)
 
FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
 
20.45: Nantes–Lyon (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
 
20.30: Nürnberg–Schalke (Tv: Sport1)
 
 
 
BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST 
 
10.30: kötöttfogású 55 kg (Andrási József), 63 kg (Kovács Bence), 77 kg (Szabó László), 87 kg (Szilvássy Erik), 130 kg (Lám Bálint)
16.15: elődöntő 
10.30: női 53 kg, 57 kg, 62 kg, 65 kg, 72 kg, vigaszág
17.00: döntő   
 
 
FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
 
4.00. 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
 
 
JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
 
13.30: Norvégia–Szlovákia
17.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia–Ausztria
 
 
FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
19.00: Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
 
NHL
 
Szombat, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
12.30: Hatnapos verseny, Brisbane, 1. nap (Tv: Eurosport2)
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
 
 
KÉZILABDA
NŐI NB I

18.00: 
Kisvárda Master Good SE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–DVSC Schaeffler 
 

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
ELŐDÖNTŐ
 
17.00: Dinamo Kurszk (orosz)–USK Praha (cseh)  
20.00: Sopron Basket–UMMC Jekatyerinburg (orosz) (Tv: M4 Sport) 
 
 
MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
 
16.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
16.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
20.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
21.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
22.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
 
 
MŰKORCSOLYA
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki
 
16.00: rövid program 
 
 
SÚLYEMELÉS
 
16.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
Benne: női 81 kg, női 87 kg (Magát Krisztina, Boros Viktória), férfi 96 kg
 
 
TENISZ
 
11.00: WTA-torna, Lugano, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
18.00: WTA-torna, Lugano. negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
23.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
12.00–18.00: 
ATP-torna, Marrákes, negyeddöntő (Tv: Sport2)
19.00–23.00: ATP-torna, Houston, negyeddöntő (Tv: Sport2)
 
 
TORNA
Európa-bajnokság, Szczecin, egyéni összetett döntő
 
13.00: férfiak
17.30: nők 
 
 
ÚSZÁS
 
18.00: Stockholmi Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ, A-CSOPORT
 
19.30: Steaua Bucuresti (román)–ZF-Eger 

Videók