Pénteki sport: EL-sorsolás, olasz-magyar vb-selejtező

Pályán a Milan és a Fehérvár AV19 is.


 FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA

13.00: 
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport2, Sport1)
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
 
20.45: Cardiff City–Watford
20.45: 
West Ham United–Fulham (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
 
19.00: Dijon–Saint-Étienne
20.45: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNEDSLIGA
23. FORDULÓ
 
20.30: Werder Bremen–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
 
20.30: Milan–Empoli (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
 
21.00: Espanyol–Huesca (Tv: Spíler2)
 
 
ALPESI SÍ
 
9.30: világkupaverseny, Banszko, szuper-G (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Banszko, férfi kombináció műlesiklás (Tv: Eurosport1)
 
 
ÉSZAKI ÖSSZETETT
 
10.30: világbajnokság, Seefeld, férfiak, HS 130 (Tv: Eurosport1)
16.15: világbajnokság, Seefeld, férfiak 10 km (Tv: Eurosport1)
 
 
CSELGÁNCS
 
17.00: Grand Slam-torna, Düsseldorf, 1. nap (Tv: Sport2)
 
 
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
 
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ 
 
18.00: Újpesti TE–Debreceni EAC 
 
ALSÓHÁZ
 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Hokiklub Budapest 
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
18.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai) 
 
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
 
18.00: Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
 
TIPSPORT LIGA
 
18.00: HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda 
18.30: DVTK Jegesmedvék–HC Banska Bystrica (szlovák)
 
NHL
 
szombat, 4.00: Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler1)
 
 
KERÉKPÁR
 
15.00: Tour of Andalúzia, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Tour of the Algarve, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
 
18.00: Ceglédi KKSE–HE-DO B. Braun Gyöngyös
 
 
KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
5. FORDULÓ, J-CSOPORT
 
20.15: Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
 
FÉRFI EUROLIGA
 
18.15: Darüssafaka (török)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport3)
 
 
MOTORSPORT
 
szombat, 2.15: Superbike-vb, Victoria, superpole (Tv: Eurosport1)
szombat, 5.00: Superbike-vb, Victoria, 1. futam (Tv: Eurosport1)
 
 
ÖKÖLVÍVÁS
 
18.00: Magyar ring profi gála, Budakalász
 
 
SÍUGRÁS
 
14.00: világbajnokság, Seefeld, HS 130, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)
 
 
SZNÚKER
 
14.00: Shoot Out, Watford, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Shoot Out, Watford, 2. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
 
14.00: WTA-torna, Dubaj, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: WTA-torna, Budapest (Tv: Duna World)
21.00–szombat, 3.00: ATP-torna, Dubaj, negyeddöntő (Tv: Sport2)
 
 
VÍZILABDA
NŐI OB I
 
13.00: DUE-Maarks GraphicFTC-Telekom

Videók