Keddi sport: medencében válogatottunk, NB I-esek a pályán

Tovább robog a kézi-vb.


 FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

15.00: 
Ferencváros–Gaz Metan Medias (Medgyes; romániai) – Törökországban
Mezőkövesd–Vejle Boldklub (dán) – Törökországban
Paksi FC–FC Vaduz (liechtensteini)  – Törökországban
 
FRANCIA LIGUE 1
A 17. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: 
Angers–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
 
ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
 
20.45: Luton Town (III.)–Sheffield Wednesday (II.)
20.45: Blackburn Rovers (II.)–Newcastle United
21.00: Stoke City–Shrewsbury Town (III.)
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
 
19.30: Real Valladolid–Getafe
21.30: Valencia–Sporting Gijón
 
ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
 
14.30: Ausztrália–Szíria
14.30: Palesztina–Jordánia 
 
 
ALPESI SÍ
 
10.00: világkupaverseny, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Kronplatz, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2) 
 
 
ASZTALITENISZ
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)
 
10.00: selejtezők
 
 
JÉGKORONG

TIPSPORT LIGA
 
18.00: HC 07 Detva (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–Trencin (Tv: Digi Sport1)
 
BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
 
17.30: Pilsen (cseh)–Frölunda (svéd) (Tv: Sport2)
 
NHL
 
szerda, 1.00: New York Islanders–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)
szerda, 4.00: San Jose Sharks–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)
 
 
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ

A-CSOPORT
 
15.30: Oroszország–Brazília (Tv: M4 Sport)
18.00: Korea–Szerbia (Tv: M4 Sport)
20.30: Németország–Franciaország (Tv: M4 Sport) 
 
C-CSOPORT
 
16.15: Szaúd-Arábia–Tunézia 
18.30: Norvégia–Chile 
20.45: Ausztria–Dánia 

NŐI NB I

18.00:
 Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
 
 
RALI
Dakar-rali, Peru, 8. gyorsasági szakasz, San Juan de Marcona–Pisco (360 km)
 
 
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
 
19.00: Vasas Óbuda–Jászberény VT
 
 
SZNÚKER
 
14.00: Mesterek Tornája, London, 3. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: 
Mesterek Tornája, London, 3. nap (Tv: Eurosport1)
 
 
TENISZ
 
1.00–14.30: Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–10.00: 
Australian Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)
szerda, 1.00–14.30: Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)
szerda, 1.00–11.00: 
Australian Open, 3. nap (Tv: Eurosport2)
 
 
VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, 4. FORDULÓ, B-CSOPORT 
 
19.30: Franciaország–MAGYARORSZÁG    

Videók