EGYÉB SPORTOK / Kerékpár

Női Giro d'Italia - Rossz idő miatt törölték a prológot

Rossz időjárás miatt törölték a női Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny pénteki prológját.

Tour de France - Pogacar: még nem tökéletes a csuklóm

A kétszeres győztes Tadej Pogacar saját bevallása szerint még nincs tökéletes állapotban a Tour de France országúti kerékpáros körverseny szombati rajtja előtt.

Fetter Eriknek nincsenek nagy elvárásai az országúti kerékpáros ob-ra

Az EOLO-Kometa 23 esztendős bringása az összetett 17. helyén zárta a vasárnap véget ért belga körversenyt.

Valter győzelemhez segítette csapattársát

A Tour de France-győztes dán Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma) nyerte a nyolcszakaszos Critérium du Dauphiné elnevezésű országúti kerékpárosversenyt, magyar csapattársa, Valter Attila a 26. helyen zárt.

Fetter Erik elárulta, hol tér vissza betegségét követően

Az országúti kerékpáros Fetter Erik a jövő szerdán rajtoló belga körversenyen tér vissza, miután betegség miatt fel kellett adnia a Giro d'Italiát.