Vasárnapi sportműsor: Forma-1 Magyar Nagydíj
OLIMPIA
FŐBB VERSENYSZÁMOK
ATLÉTIKA
Gyurátz Réka (női kalapácsvetés), Nguyen Anasztázia (női távolugrás) – selejtezők; Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna (női 3000 m akadályfutás) – előfutam; Kozák Luca (női 100 m gát), Koroknai Máté (férfi 400 m gát) – elődöntő; Márton Anita (női súlylökés) – döntő
ASZTALITENISZ
magyar női válogatott (női csapat)
KÉZILABDA
FÉRFIAK
6 csoportmeccs
KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
2 csoportmeccs
NŐK
2 csoportmeccs
ÚSZÁS
Lobanovszkij Maxim (férfi 50 gyors) – döntő; Gyurta Gergely, Kalmár Ákos (férfi 1500 m gyors) – döntő; magyar váltó (férfi 4x100m vegyes váltó – döntő
VÍZILABDA
NŐK
4 csoportmeccs
FUTBALLPROGRAM
NB I
1. FORDULÓ
17.45: ZTE FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+)
20.00: Újpest FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+)
NB II
1. FORDULÓ
17.30: III. ker TVE–Budafoki MTE
17.30:Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC
17.30:Aqvtial FC Csákvár–Diósgyőri VTK
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.00: WKW ETO FC Győr–Tiszakécskei LC
19.00: Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc
19.00: Kecskeméti TE–Budaörs
19.00: BFC Siófok–Soroksár FC
19.00: Vasas FC–FC Ajka
NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Békéscsaba II–Füzesgyarmat
17.00: Eger SE–Tállya
17.30: BKV Előre–SBTC
17.30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
17.30: Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II
17.30: Jászberényi FC–Törökszentmiklós
17.30: Kazincbarcika–Tiszafüred
17.30: Kisvárda II–Sényő
17.30: Putnok VSE–Hidasnémeti
17.30: Tiszaújváros–Újpest II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Ferencvárosi TC II–Iváncsa
17.30: Balassagyarmat–Vác
17.30: Cegléd–Hódmezővásárhely
17.30: Dunaújváros PASE–Szekszárdi UFC
17.30: ESMTK Budapest–Dabas-Gyón
17.30: FC Dabas–Rákosmenti KSK
17.30: Gerjen–Paks II
17.30: Honvéd FC II–MTK II
17.30: Makói FC–Monor
17.30: Mohács–Kozármisleny
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II
17.30: Andráshida–Gyirmót II
17.30: Balatonfüred–Kelen
17.30: BVSC-Zugló–Gárdony
17.30: Érd–Bicske
17.30: Nagykanizsa–Zalaegerszeg II
17.30: Tatabánya–Győri ETO II
17.30: Veszprém FC–Komáromi VSE
18.00: Pápa–SC Sopron
19.00: Kaposvár–Mosonmagyaróvári TE
ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
DÖNTŐ
Hétfő, 2.30: Katar/Egyesült Államok–Mexikó/Kanada
HORVÁT 1. HNL
3. FORDULÓ
21.00: NK Osijek (Eszék)–Slaven Belupo
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
2. FORDULÓ
18.00: Dunaszerdahely (DAC)–Liptovsky Mikulas
ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
15.00: F1, futam (Tv: Duna Tv)
LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program