Vasárnapi sport: Újpest–Kisvárda és MTK–ZTE mérkőzés az NB I-ben

A Premier League-ben Tottenham–Everton összecsapás lesz.


FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
15.00: Újpest–Kisvárda (Tv: Duna World)
17.30: MTK–ZTE (Tv: M4 Sport)

NB II
8. FORDULÓ
16.30: Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC, Tatabánya
16.30: Szentlőrinc–Soroksár SC, Kozármisleny
17.00: Gyirmót FC Győr–DEAC
17.00: Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: BFC Siófok–Vasas FC
17.00: Debreceni VSC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–Pécsi MFC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC 
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Kolorcity Kazincbarcika–WKW ETO FC Győr

NB III
10. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Salgótarján
16.30: Kisvárda II–Tiszakécske
16.30: Sajóbábony–Balassagyarmat
16.30: Tiszaújváros–Tiszafüred
16.30: DVTK II–Mezőkövesd II
16.30: Cegléd–Eger
16.30: Jászberény–BVSC
16.30: Gyöngyös–Sényő
16.30: Hatvan–Tállya
Füzesgyarmat–Putnok – elhalasztva

KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Kozármisleny
16.30: Szekszárd–Dabas-Gyón
16.30: Hódmezővásárhely–Körösladány
16.30: Vác–Taksony
16.30: Iváncsa–FTC II
16.30: ESMTK–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Monor
16.30: Rákosmente–Paks II
16.30: Szegedi VSE–Újpest II
16.30: Dunaújváros–Majos

NYUGATI CSOPORT

15.00: Ménfőcsanak–ZTE II
16.30: III. Kerületi TVE–Puskás Akadémia II
16.30: Lipót–BKV Előre
16.30: Bicske–Mosonmagyaróvár
16.30: Nagykanizsa–Fehérvár II
16.30: Nagyatád–Gárdony
17.30: Sopron–Balatonfüred
18.30: Pápa–Komárom
Tatabánya–Veszprém – elhalasztva
THSE-Szabadkikötő–Érd – elhalasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00: West Bromwich Albion–Leicester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
13.00: Lille–Metz (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Reims
15.00: Dijon–Brest
15.00: Lorient–Lens
15.00: Nimes–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Monaco–Nantes (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30: Norderstedt (IV.)–Leverkusen (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
14.00: Alavés–Real Betis
16.00: Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Levante (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
3. FORDULÓ
17.30: Astra–Sepsi OSK

TÖRÖK SÜPER LIG
1. FORDULÓ
19.15: Trabzonspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Seattle Seahawks (Tv: Aréna4)
19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Buffalo Bills–New York Jets
19.00: Carolina Panthers–Las Vegas Raiders
19.00: Detroit Lions–Chicago Bears
19.00: Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts
19.00: Minnesota Vikings–Green Bay Packers
19.00: New England Patriots–Miami Dolphins
19.00: Washington Football Team–Philadelphia Eagles
22.05: Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers
22.25: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Aréna4)
22.25: San Francisco 49ers–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Dallas Cowboys (Tv: Aréna4)

ATLÉTIKA
SZUPER LIGA-DÖNTŐ
14.30: 2. nap

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00: New York Yankees–Baltimore Orioles (Tv: Sport2)

FORMULA–1
TOSZKÁN NAGYDÍJ, MUGELLO
9.40: F3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.05: F2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
12.20: Tour de France, 15. szakasz, Lyon-Grand Colombier, 174,5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA

FÉRFI NB I
17.00: Budakalász–Csurgói KK
18.00: Telekom Veszprém–Ceglédi KKSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE
18.30: Dabasi KC VSE–SBS-Eger – elhalasztva

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
15.45: CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
Hétfő, 2.00: rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport1)

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
8.30: Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
12.00: világbajnokság, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világbajnokság, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00: világbajnokság, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: világbajnokság, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)
22.00: US Open, New York, férfi döntő (Tv: Eurosport1)!

TRIATLON
Középtávú országos bajnokság, Balatonkenese

Borítókép: Getty Images

Videók