Vasárnapi sport: Tottenham Hotspur–Manchester United

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és evezés a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
14.30: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB II
32. FORDULÓ
12.15: Debreceni VSC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
16.30: Gyirmót FC Győr–Pécsi MFC
16.30: Budaörs–ETO FC Győr, Tatabánya
16.30: Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Vasas FC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni EAC

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Tiszafüred
16.30: Jászberény–Mezőkövesd II
16.30: DVTK II–Salgótarjáni BTC
16.30: Tiszaújváros–Balassagyarmat
16.30: Sajóbábony–Tiszakécske
16.30: Kisvárda II–Cegléd
16.30: Hatvan–Putnok
16.30: Füzesgyarmat–Sényő
16.30: Gyöngyös–BVSC-Zugló
16.30: Tállya–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Taksony
16.30: Rákosmente–FTC II
16.30: Iváncsa–Kozármisleny
16.30: Vác–Körösladány
16.30: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
16.30: Szekszárd–ESMTK
16.30: Monor–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Majos
16.30: Szegedi VSE–Paks II
16.30: Dunaújváros–Újpest FC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Gárdony
11.00: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
16.00: Sopron–Puskás Akadémia II
16.30: Pápa–Érd
16.30: Lipót–Balatonfüred
16.30: III. Kerületi TVE–Veszprém
16.30: Tatabánya–Nagyatád
16.30: Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
16.30: Bicske–ZTE II
16.30: Ménfőcsanak–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.00: Burnley–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
15.05: West Ham United–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.00: Sheffield United–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: 1. FC Köln–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30: Inter–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Juventus–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Napoli (Tv: Digi Sport3)
15.00: Hellas Verona–Lazio
18.00: Roma–Bologna (Tv: Digi Sport3)
20.45: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
13.00: Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Brest–Nimes
15.00: Lens–Lorient
15.00: Nice–Reims
15.00: Saint-Étienne–Bordeaux
17.05: Monaco–Dijon
21.00: Lyon–Angers (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
28. FORDULÓ
15.00: Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék)

SZERB SZUPERLIGA
31. FORDULÓ
20.00: Csukaricski–Topolyai SC

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 25. FORDULÓ
16.00: Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport+)

OSZTRÁK BAJNOKSÁG
24. FORDULÓ
17.00: Rapid Wien–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
FÉRFI-VB, CALGARY
19.00: bronzmérkőzés
Hétfő, 0.00: döntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
8.00: B-, C- és D-döntők
9.55: A-döntők

KERÉKPÁR
10.55: baszk körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, SZIGETSZENTMIKLÓS
18.00: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport+)
20.15: Veszprémi KKFT–MOL-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
NÉMET BAJNOKSÁG
13.30: Flensburg–Leipzig (Tv: Sport2)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
14.00: Rosztov Don (orosz)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00: CSZKA Moszkva (orosz)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00: MTK Budapest–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
16.30: bronzmérkőzés
19.30: döntő (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SZEKSZÁRD
16.30: bronzmérkőzés
19.30: döntő
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00: Denver Nuggets–Boston Celtics (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
AZ 5-8. HELYÉRT
16.00: Dág KSE–Kistext
18.00: MÁV Előre Bericap–Dunaújvárosi KSE
19.00: Kecskeméti RC–Debreceni EAC

SPORTLÖVÉSZET
25 méteres pisztoly Európa-bajnoki válogat, Fehéri úti Nemzeti Lőtér
50 méteres puska Európa-bajnoki válogató, Komárom

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
12.00: női +87 kg (Bazsó Bianka, Gyürüs Barbara)
15.00: férfi +109 kg (Nagy Péter)

TENISZ
12.00: ATP-torna, Marbella, döntő (Tv: Eurosport2)
14.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá, döntő (Tv: Digi Sport2)
WTA-torna, Charleston, döntő

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók