Vasárnapi sport: Spanyolország-Németország rangadó a vb-n!

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és kosárlabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
11.00: Japán–Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) 
20.00: Spanyolország–Németország, al-Hor (Tv: M4 Sport) 
F-CSOPORT
14.00: Belgium–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: M4 Sport) 
17.00: Horvátország–Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) 

NB II
18. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest 
13.00: Soroksár SC–Budafoki MTE
13.00: BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár, Sényő 
15.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc 
15.00: FC Ajka–Dorogi FC
15.00: Tiszakécskei LC–Békéscsaba 1912 Előre 
15.00: Szombathelyi Haladás–HR-Rent Kozármisleny 
15.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK 

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00: BKV Előre–Vasas II
13.00: BVSC-Zugló–Hatvan
13.00: Debreceni EAC–Békéscsaba II
13.00: Eger SE–Tiszaújváros
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13.00: Karcag–Diósgyőri VTK II
13.00: Körösladány–Füzesgyarmat
13.00: Putnok FC–Pénzügyőr SE
13.00: Tiszafüred–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–Ferencvárosi TC II
11.00: Újpest II–Kecskeméti TE II
13.00: Bánk SE–Szekszárdi UFC
13.00: Cegléd–Majosi SE
13.00: Iváncsa–FC Dabas
13.00: Monor–Dunaújváros
13.00: PTE-PEAC C-Doki–Honvéd FC II
13.00: Szolnok–MTK II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gyirmót II–Bicske
11.00: Győri ETO II–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia II–Budaörs
13.00: Érd–Mol Fehérvár FC II
13.00: III. Kerületi TVE–Csorna
13.00: Kelen SC–Zalaegerszeg II
13.00: Nagykanizsa–Balatonfüred
13.00: Teskánd–Komáromi VSE
13.00: Zsámbék–Kaposvár

NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00: Szekszárd–Mol Fehérvár FC

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.15 és 19.00: női műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00: Carolina Panthers–Denver Broncos
19.00: Cleveland Browns–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Jacksonville Jaguars–Baltimore Ravens
19.00: Miami Dolphins–Houston Texans
19.00: New York Jets–Chicago Bears
19.00: Tennessee Titans–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
19.00: Washington Commanders–Atlanta Falcons
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Chargers
22.05: Seattle Seahawks–Las Vegas Raiders
22.25: Kansas City Chiefs–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
22.25: San Francisco 49ers–New Orleans Saints
Hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00: negyeddöntő (Tv: Arena4)
20.00: elődöntő, döntő és a PDC ifjúsági vb döntője (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05: DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Debreceni EAC–FEHA19
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC Bolzano (olasz)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: NEKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
NÉMET BUNDESLIGA
14.00: THW Kiel–Gummersbach (Tv: Sport1)
16.00: Hamburg–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ
C-CSOPORT, HUELVA
17.00: Spanyolország–Magyarország
FÉRFI NB I
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–HÜBNER Nyíregyháza BS
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Minnesota Timberwolves–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
17.00: Kistext JP Auto Mercedes–GreenPlan-VRCK
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC

SÍUGRÁS
9.00: világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00: döntő

TEQBALL
14.00: világbajnokság, döntő, Nürnberg (Tv: Sport2)

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfi és női szerenkénti döntők)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók