Vasárnapi sport: pályán a Chelsea, Milan és a Barcelona

Labdarúgás mellett többek között kosárlabda, cselgáncs és kézilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
14.30: ZTE FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
17.00: Újpest FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)

NB II
35. FORDULÓ
17.00: Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: III. Ker. TVE–Pécsi MFC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC
17.00: Dorogi FC–Kecskeméti TE Hufbau
17.00: Tiszakécskei LC–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár
17.00: Budaörs–Diósgyőri VTK
17.00: Soroksár SC–FC Ajka

NB III
33. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Újpest II–Putnok FC
12.00: Békéscsaba II–BKV Előre
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
17.00: Hajdúszoboszló–Eger SE
17.00: Kazincbarcika–Kisvárda II
17.00: SBTC–Diósgyőri VTK II
17.00: Sényő–Törökszentmiklós
17.00: Tállya–Hidasnémeti
17.00: Tiszafüred–Debreceni EAC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–Cegléd
17.00: Balassagyarmat–Honvéd FC II
17.00: Dabas-Gyón–Mohács
17.00: Iváncsa–Kozármisleny
17.00: Makó FC–FC Dabas
17.00: MTK II–Hódmezővásárhely
17.00: Rákosmenti KSK–Szekszárdi UFC
17.00: Vác–Dunaújváros PASE
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gyirmót II–Kelen SC
11.00: Mol Fehérvár FC II–BVSC-Zugló
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabánya
11.00: Veszprém FC–Andráshida
17.00: Érd–Kaposvár
17.00: Gárdony–SC Sopron
17.00: Komáromi VSE–Nagykanizsa
18.00: Bicske–Balatonfüred

NŐI NB I
18. FORDULÓ
16.00: Puskás Akadémia–Soroksár
17.00: Astra Hungary–MTK
19.15: Győri ETO–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+)

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
15.00: Everton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
15.00: Tottenham–Leicester City
17.30: West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
13.00: Troyes–Lille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Clermont
15.00: Lorient–Reims
15.00: Monaco–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Montpellier–Metz
17.05: Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
17.00: NK Osijek (Eszék)–Istra 1961

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30: Juventus–Venezia (Tv: Sport2)
15.00: Milan–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Torino
18.00: Udinese–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Bologna (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00: Elche–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Mallorca (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
18.30: Topolyai SC–FK Vozsdovac

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Extraliga, férfiak
18. forduló
15.00: Komlói Bányász–BS Plastic Soltvadkerti TE
Nők
22. forduló
10.00: Ajkai Asztalitenisz SE–Budapesti Erdért SE
10.00: Békési Team–Hufbau Akker PVSE
10.00: Női AC Nyíregyháza–ASE Orosháza I
10.00: SH-ITB Budaörsi SC–Kanizsa Sörgyár SE
10.00: Szekszárd AC I–Club Aréna Győr BMDSE I

AUTÓSPORT
10.00: Eger rali, 3. szakasz (Tv: Sport1)
13.00: Eger rali, 5. szakasz (Tv: Sport1)
19.00: IndyCar, 4. futam, GP of Alabama (Tv: Arena4)
21.00: NASCAR, 11. futam, DuraMAX Drydene 400, Dover Motor Speedway (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
14.55: Európa-bajnokság, döntők, 3. nap (Tv: M4 Sport+)
Nők: 78 kg, +78 kg; férfiak: 90 kg (Tóth Krisztián, Gőz Roland), 100 kg (Vég Zsombor), +100 kg (Sipőcz Richárd)

GOLF
21.00: PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00: Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00: Ljubljana (szlovén)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00: CSM Bucuresti (román)–Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
21.30: rájátszás (Tv: Sport1)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
11.00: Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Budapest (Nemzeti Közszolgálati Egyetem) – vegyes váltó

RÖPLABDA
Női Extraliga, döntő, 2. mérkőzés
19.15: Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba
A 3. helyért, 2. mérkőzés
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Szent Benedek RA
Az 5. helyért, 2. mérkőzés
19.00: UTE–Fatum-Nyíregyháza
A 7. helyért, 2. mérkőzés
18.00: DVTK–MTK Budapest
NB I, férfiak, rájátszás, felsőház
17.00: Dág KSE–MÁV Előre SC-Foxconn
Nők, felsőház, rájátszás
17.00: Gödöllői RC–Budaörsi DSE-Emericus
Alsóház
17.00: DSZC-Eötvös DSE–Jászberény
18.00: Kispest SE–CoreComm-VESC

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD
DÖNTŐ
Judd Trump (angol, 4.)–Ronnie O'Sullivan (angol, 2.)
13.45: 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
19.45: 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, München
ATP-torna, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók