Vasárnapi sport: Bottason múlhat Hamilton öröme

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, fomula-1 és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
15.00: bronzmérkőzés, Torino (Tv: Sport1)
20.45: döntő, Milánó (Tv: Sport1)

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
2. KÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: Zambia–Egyenlítői-Guinea
21.00: Mauritánia–Tunézia
C-CSOPORT
15.00: Közép-afrikai Köztársaság–Nigéria
18.00: Zöld-foki-szigetek–Libéria
E-CSOPORT
15.00: Kenya–Mali
15.00: Uganda–Ruanda
J-CSOPORT
15.00: Benin–Tanzánia
18.00: Madagaszkár–Kongói DK

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
5. FORDULÓ
22.00: Bolívia–Peru, La Paz
22.30: Venezuela–Ecuador, Caracas
23.00: Kolumbia–Brazília, Barranquilla
Hétfő, 1.30: Argentína–Uruguay
Hétfő, 2.00: Chile–Paraguay

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
3. KÖR, 5. FORDULÓ
Hétfő, 00.00: Costa Rica–Salvador
Hétfő, 00.00: Jamaica–Kanada
Hétfő, 00.00: Panama–Egyesült Államok
Hétfő, 01.00: Mexikó–Honduras

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
15.30: Atlanta Falcons–New York Jets
19:00: Carolina Panthers–Philadelphia Eagles
19:00: Cincinnati Bengals–Green Bay Packers
19:00: Houston Texans–New England Patriots
19:00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans
19:00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19:00: Pittsburgh Steelers–Denver Broncos
19:00: Tampa Bay Buccaneers–Miami Dolphins
19:00: Washington Football Team–New Orleans Saints
22:05: Las Vegas Raiders–Chicago Bears
22:05: Los Angeles Chargers–Cleveland Browns
22:25: Arizona Cardinals–San Francisco 49ers
22:25: Dallas Cowboys–New York Giants
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
13.25: DTM, Norisring, 2. verseny (Tv: Digi Sport1)
13.30: WTCR, 1. futam (Tv: Sport1)
15.05: DTM Trophy, Norisring, 2. verseny (Tv: Digi Sport1)
17.15: WTCR, 2. futam (Tv: Sport1)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
22.00: főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Oslo
Kötöttfogás 63 kg, 67 kg, 87 kg
16.00: vigaszág
18.00: döntő

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ, ISZTAMBUL
15.00: futam (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15: UTE–DEAC
16.30: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
16.30: Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Titánok
17.30: UNI Győr ETO HC–MAC HKB Újbuda
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
17.30: Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 5. CSOPORT
17.30: Szlovákia–Magyarország, Nagytapolcsány (Topolcany)
NÉMET BUNDESLIGA
14.00: Füsche Berlin–THW Kiel (Tv: Sport2)
16.00: Hamburg–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Alba Fehérvár
NŐI NB I
17.00: UNI Győr MÉLY-ÚT–Vasas Akadémia

SZABADIDŐSPORT
9.00: 36. SPAR Budapest Marathon Fesztivál, Pázmány Péter sétány, 42.195 km

TENISZ
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
C-CSOPORT (Szolnok)
8.55: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Savona (olasz) (Tv: Digi Sport1)
11.00: Szolnoki Dózsa–Vuliagmeni (görög) (Tv: Digi Sport1)
E-CSOPORT (Noisy-le-Sec)
12.00: OSC Újbuda–CN Noisy-le-Sec (francia)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók