Tévéműsor dömping a sportrajongóknak

Forma-1, Spanyol Nagydíj. Kézilabda, női BL, Final Four. Hogy mást ne mondjak.


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


május 10., péntek:

M4 Sport
10.55 és 14.55: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, 3. forduló, Magyarország-Oroszország
20.15: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, FTC-OSC

Sport 1
21.00: Ökölvívás, profi gála, Nottingham

 


Sport 2
16.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Finnország-Kanada
20.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Csehország-Svédország

Eurosport 2
16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, selejtező

Digisport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
14.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Montpellier

Digisport 2
17.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

Digisport 3
20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

május 11., szombat:

M4 Sport
10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 1. futam
11.55: Autósport, Forma-1, Spanyol nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Autósport, Forma-1, Spanyol nagydíj, időmérő
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Puskás Akadémia FC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Debreceni VSC

    Duna World
19.55: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

Sport 1
15.00: Kézilabda, női BL, Final Four, elődöntő, Vipers Kristiansand-Győri Audi ETO
17.30: Kézilabda, női BL, Final Four, elődöntő, Metz - Rosztov-Don
20.00: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, visszavágó, Siófok-Esbjerg

Sport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayern München
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa-Tondela

Eurosport 1
11.45: Autósport, Formula-E, Monaco, selejtező
16.40: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

Eurosport 2
11.00: Motorsport, Superbike, Superpole, Imola
11.45, 15.00 és 17.45: Motorsport, Endurance, Szlovákia
14.00: Motorsport, Superbike, 1. futam, Imola
16.30: Autósport, Formula-E, Monaco, 9. forduló

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Genoa
17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-SS Lazio
20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AC Milan

Digisport 2
16.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
18.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Madrid

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Galatasaray
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-AS Monaco

május 12., vasárnap:

M4 Sport
10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 2. futam
13.20: Autósport, Forma-2, Spanyol Nagydíj, futam
15.10: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga NB II, ZTE FC-BSS Monor
19.55: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

Sport 1
 6.00: Küzdősport, UFC, Rose Namajunas-Jessica Andrade, Rio de Janeiro
15.00: Kézilabda, női BL, Final Four, bronzmérkőzés
17.30: Kézilabda, női BL, Final Four, döntő

Sport 2
12.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Oroszország-Ausztria
15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Köln-Regensburg
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Mainz

Eurosport 1
10.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, 1. futam
12.35: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona
13.25: Országúti kerékpár, Giro d'Italia 2. szakasz
20.00: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

Eurosport 2
11.00 és 12.00: Motorsport, Superbike, Imola
13.00: Motokrossz, 1. futam, Olaszország
14.00: Motorsport, Superbike, 2. futam, Imola
15.00 és 16.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, 2. és 3. futam

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Sassuolo
15.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Manchester City
18.10: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Ankaragücü
20.10: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Juventus

Digisport 2
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Chelsea
18.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Madrid
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Olympique Lyon

Digisport 3
15.55: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Arsenal
17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-SSC Napoli

Spíler 1
 2.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 1. mérkőzés, San Jose Sharks-St. Louis Blues
15.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Wolverhampton
21.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Boston Bruins-Carolina Hurricanes

Spíler 2
15.50: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Everton 

Videók