Szombati sportműsor: Atlético Madrid–Barcelona mérkőzés a La Ligában

Visszatérnek a topligák, valamint kézilabda, vízilabda, jégkorong és tenisz is lesz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.45: Puskás Akadémia FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+)
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
19.30: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30: Newcastle–Chelsea (Tv: Digi Sport2)
16.00: Aston Villa–Brighton (Tv: Digi Sport3)
18.30: Tottenham–Manchester City (Tv: Digi Sport3)
21.00: Manchester United–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.00: Brest–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Bielefeld–Leverkusen
15.30: Hoffenheim–VfB Stuttgart
15.30: Mönchengladbach–Augsburg
15.30: Schalke–Wolfsburg
18.30: Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
20.30: Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
13.00: Düsseldorf–Sandhausen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00: Crotone–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Spezia–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00: Levante–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA,
10.15 és 13.15: női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, PRÁGA
férfi 90 kg, 100 kg, +100 kg, női 78 kg, +78 kg

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
21.45: nyolcaddöntő, Coventry (Tv: Sport2)
Michael Smith (angol, 4.)–Rob Cross (angol, 5.)
Devon Petersen (dél-afrikai)–Damon Heta (ausztrál)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Gary Anderson (skót, 8.)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Nathan Aspinall (angol, 6.)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30: HC Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.00: Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Sport1)

NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉS
16.00: Alba Fehérvár KC–Storhamar HE (norvég), Hamar
VISSZAVÁGÓ
20.00: Váci NKSE–DHK Baník Most (cseh) (Tv: Sport1)

NŐI EHL, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
VISSZAVÁGÓ
13.45: DVSC-Schaffler–Kastamonu (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
17.00: Budakalász–Tatabánya
18.00: SBS-Eger–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Sport36-Komló
18.00: Veszprémi KKFT–Ferencvárosi TC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: OSE Lions–PVSK-VEOLIA

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Swietelsky-BRSE–Vasas Óbuda
18.00: UTE–MTK Budapest

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, csapatverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Hungarian Open, nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

SÚLYEMELÉS
10.00: országos bajnokság, 1. nap, Tatai Olimpiai Központ

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
11.20: világkupa (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
17.00 és 19.45: Északír Open, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
14.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
16.45: Szolnoki Dózsa–A-Híd Vasas Plaket 

Borítókép: Getty Images

Videók