Szombati sport: Magyarország-Japán, férfi vízilabda világkupa mérkőzés
FUTBALLPROGRAM
NB I
23. FORDULÓ
14.30: Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Paksi FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Budapest Honvéd–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30: Bournemouth–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Everton–Brentford
16.00: Leeds United–Brighton
16.00: Leicester City–Chelsea (Tv: Match4)
16.00: Tottenham–Nottingham (Tv: Spíler1)
18.30: Crystal Palace–Manchester City (Tv: Spíler1)
FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
17.00: Auxerre–Rennes
21.00: Brest–PSG (Tv: Match4)
NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Augsburg (Tv: Arena4)
15.30: Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart
15.30: Hertha BSC–Mainz
15.30: RB Leipzig–Mönchengladbach
18.30: Schalke–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00: Empoli–Udinese (Tv: Sport1)
18.00: Napoli–Atalanta (Tv: Sport1)
20.45: Bologna–Lazio (Tv: Sport1)
SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
14.00: Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Osasuna (Tv: Spíler2)
SZERB SZUPERLIGA
26. FORDULÓ
17.00: Kolubara–Topolyai SC
ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
13.30: Bristol City–Blackpool (Tv: Match4)
NŐI NB I
13. FORDULÓ
10.00: Újpest–Ferencvárosi TC
13.00: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK
14.00: Győri ETO–Haladás
14.00: Kelen SC–Szekszárdi UFC
14.30: Szent Mihály–Puskás Akadémia
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ALPESI SÍ
Világkupa
9.30 és 12.30: férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: női műlesiklás, Are (Tv: Eurosport1)
ASZTALITENISZ
Grand Smash-verseny, Szingapúr
ATLÉTIKA
Téli dobó Európa-kupa, Leira
AUTÓSPORT
22.30: NASCAR Xfinity Series (Tv: Arena4)
BASEBALL
WORLD BASEBALL CLASSICS
11.00: Japán–Csehország (Tv: Sport1)
BILIÁRD
12.00: Premier League Pool (Tv: Sport2)
18.30: Premier League Pool (Tv: Sport2)
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
14.05: Budapest JA–FTC-Telekom
KERÉKPÁR
13.00: Párizs–Nizza, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: Tirreno–Adriatico, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Győri Audi ETO KC–Praktiker-Vác
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–NEKA
18.00: Kisvárda Master Good SE–Érd
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: Egis Körmend–DEAC
18.00: Szolnoki Olajbányász–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Atomerőmű SE–MVM-OSE Lions
NBA, ALAPSZAKASZ
22.00: Los Angeles Clippers–New York Knicks (Tv: Sport2)
RÖPLABDA
DRK férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Riz Levente Sport- és Rendezvényközpont
A 3. helyért
16.00: Kecskeméti RC–GreenPlan-VRCK
Döntő
19.00: Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Szöul
6.00: férfi és női 500 és 1500 m
SAKK
A Magyar Sakkszövetség tisztújító közgyűlése
SÍLÖVÉSZET
16.25: világkupa, férfi váltóverseny (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
14.40: világkupa, férfiverseny, Oslo (Tv: Eurosport1)
18.00: világkupa, női verseny, Oslo (Tv: Eurosport1)
SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs légfegyveres Európa-bajnokság, Tallinn, férfi és női puska, pisztoly vegyes csapat
SZNÚKER
9.00: Six Red Championship (Tv: Eurosport2)
20.00: Six Red Championship (Tv: Eurosport1)
TENISZ
20.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Indian Wells
VÍVÁS
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (BOK Csarnok)
9.30: női selejtező
UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00: Petr Jan–Merab Dvalisvili (Tv: Sport1)
VÍZILABDA
Férfi világkupa, selejtező (Zágráb)
20.30: Magyarország–Japán
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: sportműsor, tv-közvetítés, tv-műsor, tv-program