Szombati sport: magyar–angol a Puskás Arénában
FUTBALLPROGRAM
PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
NEMZETKÖZI U17-ES TORNA (FELCSÚT)
B-CSOPORT
14.00: Flamengo (brazil)–Sporting CP (portugál)
15.45: Budapest Honvéd-MFA–Dinamo Kijev (ukrán)
A-CSOPORT
17.30: Real Madrid (spanyol)–DAC (szlovákiai)
NEMZETEK LIGÁJA
1. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT
18.00: Magyarország–Anglia (Tv: M4 Sport)
20.45: Olaszország–Németország (Tv: Spíler2)
B-LIGA
1. CSOPORT
15.00: Örményország–Írország (Tv: Spíler2)
3. CSOPORT
18.00: Finnország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Spíler2)
20.45: Montenegró–Románia (Tv: Spíler1)
C-LIGA
1. CSOPORT
18.00: Litvánia–Luxemburg (Tv: Spíler1)
20.45: Törökország–Feröer (Tv: Arena4)
NEMZETEK LIGÁJA, ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA
1. FORDULÓ
A-LIGA
Vasárnap, 1.00: Suriname–Jamaica
Vasárnap, 4.00: Salvador–Grenada
B-LIGA
23.00: Bermuda–Haiti
Vasárnap, 1.30: Montserrat–Guyana
U18-AS FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00: Magyarország–Dánia
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
DARTS
US DARTS MASTERS
19.00 és vasárnap, 1.30: 2. nap, New York (Tv: Sport2)
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ (Budapest, MVM Dome)
ELŐDÖNTŐ
15.15: Győri Audi ETO KC–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1)
18.00: Metz HB (francia)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Egis Körmend
18.30: Alba Fehérvár–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1087 (Tv: Sport2)
MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
RÖPLABDA
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 4. forduló
18.00: Magyarország–Ukrajna, Tüskecsarnok
RÖGBI
Hetes rögbi, országos bajnokság, Budapest Rögbi Centrum
STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, I. mesterverseny, Csepel
SÚLYEMELÉS
Európa-bajnokság, Tirana
14.00: férfi 102 kg
17.00: férfi 109 kg
20.00: női 87 kg
TENISZ
Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
TRIATLON
15.00: Klubcsapat országos-bajnokság, Tiszaújváros
TORNA
10.00: férfi csapatbajnokság, 1. forduló (Budapest, Központi Tornacsarnok)
UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
22.00: Alekszandr Volkov–Jairzinho Rozenstruik (Tv: Sport1)
VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, BELGRÁD
12.00: a 7. helyért
14.00: az 5. helyért
17.00: bronzmérkőzés
19.30: döntő
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: sportműsor, tv-műsor, tv-program, tv-közvetítés