Szombati sport: a Real Madrid és a Liverpool küzd meg a Bajnokok Ligája trófeáért

Labdarúgás mellett többek között forma-1, tenisz és kézilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
21.00: Liverpool (angol)–Real Madrid (spanyol), Saint-Denis (Tv: M4 Sport)

FRANCIA LEAGUE 2
RÁJÁTSZÁS
17.00: döntő (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Eugene

AUTÓSPORT
14.30: Dunakanyar rali, 1. szakasz (Tv: Sport1)

DARTS
EUROPEAN TOUR, ZWOLLE
19.00: 2. forduló (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
13.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

GÖRDESZKA
8.00: DRK Budapest Skate Open pénzdíjas nemzetközi gördeszkaverseny, Erzsébet tér

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
Elődöntő, Tampere
13.20: Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport2)
17.20: Kanada–Csehország (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
20. szakasz, Belluno–Marmolada, 167 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
14.05: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kecskeméti TE–Csurgói KK
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ (Debrecen, Főnix Aréna)
ELŐDÖNTŐ
15.45: FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC
18.15: Győri Audi ETO KC–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EHL
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00: Magdeburg (német)–Nexe (horvát) (Tv: Sport1)
18.00: Wisla Plock (lengyel)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, 1. forduló
18.30: Finnország–Magyarország, Akaa
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 2. forduló
18.30: Magyarország–Románia, Tüskecsarnok

SZÖRF
Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 11.00: Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 3. állomás, Canet-en-Roussillon

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók