Szombati sport: a nyolcaddöntőkkel folytatódik a világbajnokság

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, UFC és vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NYOLCADDÖNTŐ
16.00: Hollandia–Egyesült Államok, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport)
20.00: Argentína–Ausztrália, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport)

NB II
19. FORDULÓ
13.00: Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport)

ANGOL CHAMPIONSHIP
9. FORDULÓ
13.30: Sunderland–Milwall (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00: férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00: TCU-Kansas State (Tv: Arena4)
22.00: Tulane-UCF (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.30: Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 4. forduló, Las Vegas (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
7.30: 1. nap, Grand Slam-verseny, Tokió (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: Győri Audi ETO KC–Rapid Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
14.00: Praktiker-Vác–LC Brühl HB (svájci) (Tv: Sport1)
16.00: Siófok KC–CS Magura Cisnadie (román) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.15: Budai Farkasok-Rév Group–Pick Szeged, Budaörs
17.00: CYEB-Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Telekom Veszprém
19.00: HSA NEKA–Fejér B.Á.L.-Veszprém, Balatonboglár
NŐI NB I
17.00: MTK Budapest–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Kometa Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00: DEAC–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: E.ON ELTE BEAC–Ludovika Csata
18.00: NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK

LÓSPORT
11.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
11.00: MÁV Előre SC-Foxconn–Kistext JP Auto Mercedes
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA
19.00: MÁV Előre SC-ST. Solar–Swietelsky-Békéscsaba

UFC
FIGHT NIGHT, ORLANDO
Vasárnap, 4.00: Stephen Thompson–Kevin Holland (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
12.30: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC
17.30: Tigra-ZF-Eger–KSI
18.00: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló
19.00: Kaposvári VK–EPS-Honvéd
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
19.00: Genesys OSC-Metalcom Szentes

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók