Szombati sport: a Győrnek szurkolhatunk a kézilabda Bajnokok Ligájában

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT
20.45: Spanyolország–Svájc, Zaragoza (Tv: Spíler2)
20.45: Csehország–Portugália, Prága (Tv: Spíler1)
B-LIGA
1. CSOPORT
15.00: Örményország–Ukrajna, Jereván (Tv: Spíler2)
20.45: Skócia–Írország, Glasgow
2. CSOPORT
20.45: Izrael–Albánia, Tel Aviv (Tv: Match4)
4. CSOPORT
18.00: Szlovénia–Norvégia, Ljubljana (Tv: Spíler2)
20.45: Szerbia–Svédország, Belgrád (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT
18.00: Észak-Írország–Koszovó, Belfast (Tv: Spíler1)
20.45: Ciprus–Görögország, Larnaca

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00: New York Yankees–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00: 12. állomás, Wieze, 2. nap, délutáni szakasz (Tv: Match4)
19.00: 12. állomás, Wieze, 2. nap, esti szakasz

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)

KERÉKPÁR
4.25: világbajnokság, Wollongong: női mezőnyverseny

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A CSOPORT
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1)
B CSOPORT
18.00: Győri Audi ETO KC–Metz HB (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00: CYEB-Budakalász–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: HSA NEKA–HÉP-Cegléd, Balatonboglár
18.00: Balatonfüredi KSE–Fejér B.Á.L.-Veszprém
18.00: Dabas KC-Pick Szeged
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
NŐI NB I
16.00: Dunaújvárosi Kohász KA-MTK Budapest
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00: E.ON ELTE BEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: TFSE-MTK–NKA Universitas PEAC
18.00: Vasas Akadémia-Ludovika Csata
18.00: VBW CEKK Cegléd-SERCO UNI Győr
19.00: PINKK Pécsi 424-Sopron Basket
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT
6.30: Egyesült Államok–Kína
10.00: Bosznia-Hercegovina–Dél-Korea
12.30: Puerto Rico–Belgium

LÓSPORT
16.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
6.30: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
7.15: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
Vasárnap, 5.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, KATALÓNIA
9.00: SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
10.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
12.30: SSP300, 1. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 1. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP, 1. futam (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
5.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Match4)
14.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók