Szombati sport: A Barcelona spanyol Király-kupa-döntőt játszik a Bilbaóval

Labdarúgás mellett többek között formula-1, UFC és kosárlabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.45: Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+)
17.00: Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
19.30: Paksi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
17. FORDULÓ
15.00: DVTK–Kelen
16.00: MTK–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.15: Newcastle United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
21.15: Wolverhampton–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
21.00: Norwich City–Bournemouth (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
13.00: Angers–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Bielefeld
15.30: Freiburg–Schalke (Tv: Sport2)
15.30: Mönchengladbach–Frankfurt
15.30: Union Berlin–VfB Stuttgart
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Sport1)
18.30: Leverkusen–Köln (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
13.00: Nürnberg–Kiel (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00: Crotone–Udinese (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.30: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Lisszabon

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00: Magyarország–Fehéroroszország, Vasas Jégcentrum

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00: Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém
18.00: Sport36-Komló–Ferencvárosi TC
18.00: Ceglédi KKSE–Budakalász
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Dabasi KC VSE
19.00: Grundfos Tatabánya KC–Mol-Pick Szeged
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00: Nantes–Dunkerque (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00: Uni Győr Mély-Út–Aluinvent DVTK
FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
18.00: Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Jászberényi KSE–PVSK-Veolia
NBA, ALAPSZAKASZ
22.30: Los Angeles Lakers–Utah Jazz (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1075 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT, 10. FORDULÓ
16.00: MÁV Előre Bericap–DEAC, Güntner Aréna, Tata
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
19.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató (Pécs)

TENISZ
ATP: Monte-Carlo
WTA-TORNA
20.00: Charleston (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 2.00: Robert Whittaker–Kelvin Gastelum (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
28. FORDULÓ
11.00: Debreceni VSE–BVSC Zugló
12.30: UVSE Hunguest Hotels–Szeged
16.00: Tatabánya–KSI SE
16.30: Szolnoki Dózsa–Tigra-ZF-Eger
18.00: Metalcom Szentes–Kaposvári VK
19.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: PVSK Mecsek Füszért–OSC
20.00: PannErgy-Miskolci VLC–A-Híd VasasPlaket

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók