Szerdai sportműsor: Folytatódnak a Bl küzdelmei

Az Atlético Madrid a Juventust fogadja a Bajnokok Ligájában. A birkózó vb-n 3 magyar is szőnyegre lép.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.55: FC Bruges (belga)–Galatasaray (török) (Tv: Spíler1)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

B-CSOPORT
18.55: Olympiakosz Pireusz (görög)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Bayern München (német)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Spíler1)

C-CSOPORT
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Atalanta (olasz)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol), Harkiv

D-CSOPORT
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ
16.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
16.00: Soroksár SC–Gyirmót FC Győr
16.00: Dorogi FC–BFC Siófok
16.00: Budaörs–Szeged-Csanád-GA, Tatabánya
16.00: Kazincbarcika–Vác FC, Putnok
16.00: Tiszakécske–Budafoki MTE
18.00: Vasas FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
19.00: Csákvár–Szolnoki MÁV FC
19.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan

Nők, 57 kg (Barka Emese), 59 kg, 65 kg (Sleisz Gabriella), 76 kg (Németh Zsanett)
7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)

Nők, 50 kg, 53 kg, 55 kg, 72 kg
7.00: vigaszág
14.00: döntők (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00: Hokiklub Budapest–Fehérvári Titánok
18.40: Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom

KÉZILABDA
FÉRFI BL, CSOPORTKÖR

A-csoport:
19.00: SG Flensburg-Handewitt (német)–Elverum Handball (norvég) (Tv: Sport1)

C-csoport:
19.00: Savehof–Eurofarm Rabotnik

D-csoport:
17.00: Dinamo Bukarest–Kristianstad

NŐI NB I
18.00: Győri Audi ETO KC–Váci NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1983 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00: negyeddöntők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
14.00: selejtező (buzogány, szalag)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, férfi 55 kg, női 45 kg

TENISZ
4.00: WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
ATP: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 3. nap

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 3. forduló

A-csoport
18.00: Szolnoki Dózsa–UVSE
19.15: Debreceni VSE–PVSK-Mecsek Füszért
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Szegedi VE
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Tatabánya

B-csoport
18.00: ZF-Eger–Kaposvári VK
19.30: A-Híd OSC Újbuda–AVUS Szombathely
19.30: Bp. Honvéd–Metalcom Szentes
20.00: BVSC-Zugló–VasasPlaket

Videók